طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

۹۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

دانلود طرح های توجیهی تکثیر و پرورش ماهیان زینتی(آکواریومی)

یک نمونه طرح توجیهی کامل ایجاد واحد تکثیر و پرورش ماهی تزئینی آمادۀ دریافت می‌باشد. اولین تکثیر مصنوعی ماهی در ایران به سال ۱۳۰۱ بر میگردد که با تکثیر ماهیان خاویاری آغاز شد اما پرورش ماهی گرمابی در ایران به دهه ۴۰ بر می گردد . لزوم حذف علوفه در تالاب انزلی دولت وقت را مجبور به مبارزه با گیاهان عالی رشد یافته در مرداب که پس از مرگ و میر میزان رسوبات را افزایش و میزان اکسیژن محلول در آب را کاهش میدهد نمود. در نتیجه ماهی آمور را از روسیه و چین به این اکوسیستم معرفی کرد. با توجه به استقبال از ماهیان پرورش یافته مراکز تکثیر نیز در کشور بوجود آمد.

۰ نظر ۳۱ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۱:۲۴
مهندس تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی تولید اکسل و محور جلو و عقب خودرو

نمونه طرح توجیهی کامل تولید محور و اکسل خودرو در قالب فایل Word و PDF آمادۀ دریافت می‌باشد. اکسل یا محور به نوعی همزمان با اختراع چرخ توسط انسان های اولیه به منظور اتصال چرخها به هم مورد استفاده قرار گرفت و می توان گفت قدمتی برابر با چرخ دارد. در گذشته اکسل مفهومی ساده داشته و از یک چوب بلند به عنوان محور در گاری ها استفاده می شد. همزمان با شکوفایی صنعت خودرو محور یا اکسل مفهوم پیچیده تری گرفته و کاربرد بیشتری نسبت به قبل که همان اتصال دو چرخ بود، پیدا کرده است. امروزه علاوه بر اتصال چرخها، سیستم ترمز خودرو نیز بر روی اکسل قرار گرفته است.

قسمتی از سرفصلهای این طرح توجیهی عبارت است از:

  • تاریخچه
  • کد آیسیک ISIC محصول
  • تعرفه گمرکی محصول
  • استانداردها
  • مشخصات فنی محصول
۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۴:۳۲
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی بررسی هزینه‌ها و درآمد احداث هتل تجاری

محل اجرای طرح می‌تواند مقصد مناسبی برای تجار، بازرگانان ملی و بین‌المللی و همچنین مکان مناسبی برای برگزاری همایشهای بین‌المللی باشد. لذا وجود بیزینس هتل برای اسکان و اقامت کسانی که به منظور موارد فوق مبادرت به حضور در منطقه می‌نمایند، با ظرفیت گنجایش حداقل 300 نفر نیاز می‌باشد.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۹
مهندس تـألّـهی

دانلود گزارش توجیهی احداث هتل 4 و 5 ستاره

با توجه به استقبال گردشگران داخلی و خارجی و برگزاری همایشها و سمینارهای ملی و بین‌المللی تقاضای مناسبی برای هتلهای 4 و 5 ستاره که دارای درجه‌ای از تجملات، خدمات ویژه و همچنین کیفیت بالای دکوراسیون و تجهیزات هستند، وجود خواهد داشت.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۸
مهندس تـألّـهی