طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

ارائه پیش‌طرح‌های توجیهی و خلاصه 3 برگی طرح توجیه تولید ظروف گیاهی

در این مطلب، یک نمونه فایل خلاصۀ سه برگی طرح توجیهی تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی آمادۀ دریافت می‌باشد. تولیدات این واحد تولیدی عبارتند از بشقاب، سینی، کاسه، قاشق، چنگال و... که با استفاده از پلیمر گیاهی ساخته می‌شوند. ویژگی بارز پلیمر گیاهی این است که در محیط‌های مختلف در مدت زمان فوق العاده کوتاهی تجزیه می‌شود. تجزیه این پلیمر‌ها در خاک حداکثر 3 تا 6 ماه طول می‌‌کشد که بستگی به دما، رطوبت و فشار خاک دارد که میکرو ارگانیسم‌های موجود در خاک را تحت ‌تأثیر قرار می‌‌دهند. علاوه بر حفظ محیط زیست، حفظ سلامت انسان‌‌ها هنگام استفاده از این ظروف اهمیت ویژه‌ای دارد و از آنجایی که این پلیمر‌ها منشا گیاهی و طبیعی دارند، هیچ ماده سمی و مضری از آنها آزاد نمی‌‌شود.

برای تهیۀ طرح‌های توجیهی بررسی هزینه‌های مرتبط با تولید انواع ظروف یکبار مصرف گیاهی، آلومینیومی، کاغذی و... می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.