طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی توتون سنتی و تنباکو معسل(میوه ای)-سال ۹۹

نمونه طرح توجیهی فنی و توجیه مالی کامل برای تولید و بسته‌بندی تنباکوی سنتی و تنباکوی معطر(با انواع طعم و عطرها)، آمادۀ دریافت می‌باشد. درآمدزایی نهایی طرح عبارت است از فروش انواع تنباکوی معطر(معسل) در بسته‌های 50 گرمی با طعم‌های مختلف، و تنباکوی سنتی بسته‌بندی شده(در بسته بندی های 100 گرمی) که میزان و قیمت فروش کلی سالیانۀ آنها در طرح آورده شده است؛ توتون معطر و تنباکوی معسل ۱۵ سال پیش وارد کشور شد. افزایش تولید محصولات دخانی، تجارت خارجی صنعت دخانیات کشور، گسترش و متنوع‌سازی بازارهای هدف برای محصولات ایرانی بر اساس استانداردهای روز دنیا از برنامه‌های کلان مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور است.

فرایند و مراحل روش تولید تنباکوی معسل چگونه است؟
سیاست مرکز سوق دادن سرمایه‌گذاران به سمت جایگزینی تولید داخل با واردات همان برند اصلی و افزایش کشت توتون و تولید صادراتی و همچنین افزایش کیفیت محصولات داخلی در جهت کاهش مضرات محصولات دخانی برای مصرف‌کنندگان است تا نهایتاً میزان تولید داخل معادل مصرف کشور باشد و تولیدات داخل کشور به نحوی هدایت شود تا بیشتر از مصرف داخلی نشود و نیز تولید مازاد بر نیاز داخلی صرفاً برای صادرات برنامه‌ریزی گردد.

کدهای آیسیک و تعرفه گمرکی واردات و صادرات محصولات طرح:

مواد اولیۀ مورد نیاز و درصد ترکیب برای تولید تنباکوی میوه ای چقدر است؟
نام دیگر تنباکو که علمی هم می‌باشد نیکوتیانا(NICOTIANA) است که ۶۰ نوع مختلف از آن وجود دارد که ۲ نوع از آن تنباکو‌ها از همه پر کابردتر می‌باشند و به نام‌های نیکوتیانا رستیکا و نیکوتیانا تابوکوم هستند. تنباکو یا توتون گیاهی با برگ‌های پهن است که در اصل در آمریکای شمالی و جنوبی رشد می‌کرد و امروزه در سراسر جهان کشت می‌شود. نام تنباکو به برگ‌های خشک و بریده شدۀ این گیاه هم گفته می‌شود. مصرف اصلی این گیاه تدخین دود حاصل از سوزاندن برگ‌های خشک آن است که دارای نیکوتین است. این کار با پیچیدن آن در کاغذ یا پیچیدن برگ‌های برش نخوردۀ آن به صورت سیگار یا سیگار برگ یا ریختن آن‌ها در سر قلیان و تدخین(کشیدن) آن‌ها انجام می‌شود. امروزه در سراسر جهان شاهد کشت گیاه تنباکو هستیم.

بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و عرضه کنندگان خارجی توتون و تنباکو+آمار واردات و صادرات:

هر چند مصرف اصلی این گیاه به تدخین دود حاصل از سوزاندن برگ‌های خشک آن باز می‌گردد اما به هر ترتیب تقاضای بالا و گردش مالی عظیمی که با آن مرتبط است؛ موجب می‌شود تا تولید آن به عنوان یک فعالیت اقتصادی با درآمدی تضمین شده مد نظر قرار داشته باشد. توتون گیاه بومی امریکای شمالی میباشد. در حکایت‌ها آمده است که حدود ۶۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح گیاه تنباکو به صورت طبیعی در امریکا سبز شده و شروع به رشد کرده و بوی مخصوص تنباکو به عــلت وجود روغنی به نام نیکوتین است امروزه حدود چند میلیون هکتار از بهترین زمین‌های کشاورزی برای کشت در سر تا سر دنیا اختصاص داده شده است. کشت تنباکو در ایران و کشور‌های خاور میانه است. امروزه تنها به عنوان یک ماده دود زا شناخته نمی‌شود بلکه به عنوان گیاهی با خواص دارویی در میان گیاهان، زیرا پروتئین و اسید‌های آمینه موجود در تنباکو بسیار بالاتر از سویا بوده و با پروتئین کازئین شیر برابری می‌کند و از تنباکو می‌توان برای تهیه پروتئین‌های مخصوص برای تولید انرژی استفاده می‌شود و یکی از راه جایگزین انرژی در بدن می‌باشد. استفاده از تنباکو در میان مردم بسیار رایج بوده است. بعد از رسیدن تنباکو به آمریکا، اقتصاد جنوب ایالات متحده را رونق بخشید. تنباکوی میوه‌ای تنباکوی میوه‌ای هم چند سالی است که به دست اعراب تولید شده و با انواع اسانس و طعم‌های گوناگون در دسترس همگان است حتی در کشورهای دیگر اروپای قرار گرفت. استعمال قلیان میوه‌ای در برخی شهرها و کشورهای اروپا هم شیوع پیدا کرده و خیلی از جوانان هم در اروپا قلیان میوه‌ای را به عنوان تفریح انتخاب کرده و ساعتی را در کافی‌شاپ برای سرو قلیان اختصاص می‌دهند. و همچنین در ایران بین جوانان رایج شده است.

بسته‌بندی محصولات توتون و تنباکوی سنتی و صنعتی:
بسته‌بندی خوب از اصول بازاریابی نوین است و محصولی که در بسته‌بندی مناسب و با کیفیت عرضه می‌شود از توان فروش بالاتری در بازار برخوردار است. در مرحله آخر فرایند خط تولید در این طرح، تنباکوی میوه‌ای را در بسته‌بندی‌های بهداشتی بسته‌بندی نموده و بر اساس میزان مصرف در وزن‌های مختلف به بازار ارائه می‌کنند. محصولات نهایی این طرح شامل تنباکوهای میوه‌ای معسل در بسته‌بندی‌های 50گرمی بصورت باکسهای 10عددی 500گرمی و همچنین تنباکوی سنتی در بسته‌بندی‌های 100گرمی تولید و عرضه می‌گردند.

برای سفارش تهیۀ این طرح توجیهی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی