طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی 97 فراوری و بسته بندی آجیل،خشکبار،حبوبات،غلات

بسته‌بندی به عنوان یک ابزار کارآمد سالهاست که مورد نظر کارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است. استفاده از انواع مختلف بسته‌بندی ضمن اینکه قابلیت نگهداری بهتری را به کالا می‌بخشد در کسب سهم بالاتری از بازار، برای کالای مورد نظر نیز مؤثر است. همچنین با توجه به بازار تقاضای مطلوب داخلی برای خشکبار، انواع ادویه جات، حبوبات و سایر محصولات غذایی گرانول یا پودری، لزوم توجه بیشتر به بسته‌بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی(عرضه) و نگهداری مشخص‌تر می‌شود. ضمن اینکه پرداختن به این موضوع دارای توجیه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای این طرح، می‌توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد که با توجه به ماهیت صنایع غذایی، بانوان می‌توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند. از طرفی اهمیت اقتصادی توسعه صادرات میوه جات خشک شده، توزیع نامناسب منابع غذائی و انواع محصولات کشاورزی و فصلی و منطقه‌ای بودن تولید بسیاری از محصولات در جهان از جمله دلایل اهمیت خشک کردن میوه‌جات می‌باشد. همچنین نیاز بیش از حد بعضی از کشورها به اینگونه محصولات بدلیل شرایط خاص اقلیمی آنها و همچنین هزینه بالای حمل و نقل سبزیجات و میوه جات تازه و محدود بودن زمان نگهداری آنها دلایل دیگر این امر و بیانگر اهمیت این محصول در دنیای امروز است. هدف از اجرای این طرح احداث واحد تولید انواع حبوبات، خشکبار و غلات بسته‌بندی شده با ظرفیت سالیانه 1000 تن انواع محصولات بسته‌بندی شده اعم از فندق، پسته، بادام، تخم آفتابگردان، تخم کدو، تخم جابونی، لوبیا، نخود، عدس، جو پوست‌کنده و لپه در زمینی به مساحت 2000متر مربع واقع در شهرک صنعتی و با اشتغالزایی مستقیم 12نفر با شرح و تفصیلی که در ادامه شرح داده می‌شود می‌باشد. بسته‌بندی محصولات علاوه بر اینکه زمینۀ عرضۀ مناسب آن را فراهم می‌سازد، رضایت‌مندی و اطمینان خاطر مشتری را نیز به دنبال دارد و مشتری از خرید خود رضایت بیشتری خواهد داشت. همچنین بسته‌بندی محصولات، امکان صادرات آن را هم فراهم می‌نماید و این امکان را فراهم می‌نماید که محصول را در بازارهای جهانی و در مقیاس بین‌المللی عرضه کرد.
در این طرح درواقع محصول تولید نمی‌شود. بلکه حبوبات و خشکبار را پس از اینکه از کشاورزان یا تأمین‌کنندگان اصلی خریداری نمودیم بصورت بهداشتی بسته‌بندی و در اختیار عموم قرار می‌دهیم. باتوجه به اینکه حبوبات و خشکبار مورد استفادۀ خانواده‌ها و انواع قشرهای مختلف جامعه قرار می‌گیرید، باید به اهمیت حفظ و نگهداری از این محصول توجه نمود. باتوجه به ماهیت محصولات طرح، به‌راحتی می‌توان آنها را بسته‌بندی نمود و خانواده‌ها نیز به‌راحتی محصولات بسته‌بندی شده را خریداری و مصرف نمایند. همچنین، حبوبات همواره در وعده‌های غذایی خانواده‌ها به صورتهای مختلف وجود دارد و استفادۀ خانواده‌ها از آن به عنوان یک مکمل غذایی با مواد پروتئینی از جمله قارچ و مرغ صورت می‌گیرد. برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی تولید و بسته بندی مواد غذایی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.