طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود نمونه طرح توجیهی خرید و بهره برداری شناور تفریحی(کشتی رستوران)

یکی از ظرفیت‌های بالقوه گردشگری ایران، دریا و ساحل است که هم ابعاد گسترده‌ای برای سرمایه‌گذاری دارد و از جذابیت بالایی توریستی نیز برخوردار است، خوزستان نیز از این مهم بی بهره نیست و این مهم به عنوان مزیت برتر شمرده می‌شود.
به مجموعه فعالیت‌های تفریحی و سرگرمی که در محیط‌های دریایی دور از ساحل از سوی گردشگران انجام می‌شود، گردشگری دریایی می‌گویند.
این صنعت در بیشتر کشورهای دنیا توجه به تورهای دریایی، حمل نقل دریایی، ورزش‌ها و تفریحات آبی، غواصی و سایر سرگرمی‌های مرتبط با ساحل و فراساحل در صدر برنامه‌های گردشگری قرار دارد.
در منابع مختلف، گردشگری آبی با واژه‌هایی چون ورزش، تفریح و سرگرمی نیز همراه بوده که این نشان از نقش بسزای این نوع از گردشگری در پرکردن اوقات فراغت متقاضیان گردشگری دارد.
از سوی دیگر، با توجه به آلودگی ها، مصارف نادرست و خشکسالی‌هایی که کره زمین را با بحران آب روبرو کرده است، گردشگری می‌تواند به عنوان یک صنعت درآمدزا، اهرم قدرتمندی برای حفظ و حراست از منابع آبی جهان باشد و این مهم را از طریق ارائه راهکارهای مناسب به منظور استفاده پایدار و صحیح از منابع آبی امکانپذیر کند. در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، با توجه به اینکه اشتغال یکی از معضلات اصلی شهرستان‌های... و... خرمشهر است، تقویت صنایعی که مولد اشتغال پایدار مستقیم در منطقه هستند پیشنهاد می‌شود. برای تهیۀ طرح‌های توجیهی خرید کشتی و شناورهای تفریحی، مسافری و... می‌توانید با 09354300400مهندس‌تـألّـهی تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.