طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود نمونه طرح توجیهی راه اندازی شرکت ارائه دهنده خدمات شهری و پیمانکاری

هدف از این طرح، ایجاد شرکت ارائه دهندۀ فعالیت‌های خدماتی و با اشتغالزایی 40نفر در با شرح و تفصیلی که در ادامه آورده خواهد شد می‌باشد. خدمات از جمله بخش‌های مهم اقتصاد هر کشوری است و بی تردید خدمات از جمله بخش‌هایی است که ظرفیتهای اشتغال بالایی دارد؛
خدمات بخش وسیعی از فعالیت‌ها از جمله حمل‌ونقل، خدمات شهری، خدمات وابسته به فناوری‌های اطلاعاتی و... را پوشش می‌دهد.
امروز بسیاری از کارهای عمرانی و ساختمانی، هتلداری، رستوران‌داری، حمل و نقل، انبارداری، تاکسیرانی، گردشگری، آژانس‌های مسافرتی، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز مشاوره، موسسات فنی و تبلیغاتی،‌ مراکز عرضه و فروش مواد خوراکی، بانکها و بیمارستان‌ها جزو مشاغل خدماتی به شمار می‌روند؛ مشاغلی که با نیاز و مصرف روزمره مردم در ارتباطند و تعدّد و گسترش آنها و افزایش مجوز فعالیت این مراکز، نشان از گرایش جامعه به دریافت خدمات است.
از آنجا که بخش خدمات با مصرف و احتیاجات عامه مردم در ارتباط است طبعاً میل و گرایش به بخش خدمات بیش از سایر بخش‌ها است و همین تمایل باعث شده تا فرصتهای شغلی در بخش خدمات افزایش یابد.
می‌توان گفت بخش خدمات جزء ضروری و لاینفک فعالیتهای اقتصادی است. اگر استراتژی توسعه سرمایه انسانی را به عنوان استراتژی مهم توسعه قلمداد کنیم، به خصوص در عصر دانایی که چگونگی آموزش و تحول در منابع انسانی، نقش به سزایی در توسعه کشور ایفا می‌کند، رسالت بخش خدمات به ویژه در شرایطی که آینده درآمدهای نفتی امید بخش نیست در فراهم کردن شرایط نیل به انسان توسعه مدار و کسب درآمدهای ارزی از طریق ایجاد نظام اطلاع رسانی، گسترش فعالیتهای تحقیق و توسعه و صدور خدمات فنی- مهندسی برجسته می‌شود. علت اساسی گسترش نقش خدمات در اقتصاد کشورهای صنعتی پیشرفته، رشد فزاینده و شتابان فنآوری اطلاعاتی است. لذا گسترش بخش عظیم ارتباطات و فنآوری اطلاعات علاوه بر کمک شایانی که به حل معضل بیکاری می‌نماید، باعث رشد و توسعه روز افزون اقتصاد کشور می‌گردد.
شرکت خدماتی مذکور، در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد و خدمات خود را به بخش‌های خصوص و دولتی و منازل ارائه می‌کند. در واقع این شرکت از طریق سرمایه‌گذاری در بخش نیروی انسانی و تجهیزات و ماشین‌آلات، فراتر از حد انتظار مشتریان عمل خواهد کرد.
نرخ رشد پیش‌بینی شدۀ شرکت در هر سال بسیار زیاد و همراه با حاشیه سود رضایتبخش به عنوان درصدی از فروش می‌باشد. زمینۀ فعالیت تعریف شدۀ این شرکت عبارت است از:
ارائه کلیۀ فعالیت‌های خدماتی اعم از نظافتی و شستشوی اماکن و فضای سبز اعم از دولتی یا خصوصی، ارائه خدمات نگهداری و تعمیر ماشین‌آلات ساختمانی، انجام کلیۀ خدمات در زمینۀ تزئین فضای سبز و باغچه و محوطه‌سازی، تهیه و توزیع و طبخ و سلف سرویس انواع غذاهای سرد و گرک، انواع دسر و شیرینی‌جات، سفره‌آرایی و خدمات جشنها و آذین‌بندی مجالس، تأمین اقلام و وسایل مورد نیاز مربوطه، سرویس حمل و نقل درون شهری، تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ادارات و سازمانها، و حفاظت و نگهبانی و حراست از مکانها، ارائه کلیه فعالیت‌های تجاری و خدمات بازرگانی خرید و فروش و خدمات پس از فروش کلیۀ کالاهای مجاز بازرگانی، خرید و فروش و صادرات و واردات مجاز بازرگانی، گشایش اعتبارات و ال سی برای شرکت نزد بانگها، ترخیص کالا از گمرکات داخلی، اخذ و اعطای نمایندگی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی، انعقاد قرارداد با کلیۀ اشخاص حقیقی و حقوقی، ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج کشور، اخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی از کلیۀ بانکهای داخلی و خارجی، شرکت در مناقصات، پیمانها و مزایدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین‌المللی، برگزاری و شرکت در کلیۀ همایشها و سمینارها و کنفرانسهای مختلف داخلی و خارجی، ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینۀ فعالیت شرکت. برای تهیۀ طرح‌های توجیهی جهت دریافت مجوز تأسیس شرکتهای خدماتی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.