طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دریافت نمونه طرح توجیهی کامل تولید سلولهای خورشیدی

با توجه به تقاضای رو به رشد مصرف‌کنندگان در سطح جهانی، نیاز به تولید برق افزایش یافته است. در عین حال، افزایش بهای گاز طبیعی و تأکید مقررات بر محدود کردن انتشار گازهای گلخانه‌ای، هزینه تولید برق با استفاده از سوخت‌های فسیلی را افزایش داده است. به همین دلیل، رویکرد به استفاده از سایر منابع انرژی برای تولید برق، از جمله تولید برق خورشیدی با استفاده از سیستم‌های فتوولتاییک، افزایش یافته است. سلولهای خورشیدی تحت زیر فصلهای تعرفه 8541 مقررات گمرکی ایران با عنوان دیودها، ترانزیستورها و وسایل نیمه هادی همانند؛ وسایل نیمه هادی حساس در برابر نور، همچنین قوه‌های نوری حتی جفت و جورشده به صورت مدول یا آماده شده به صورت پانل؛ دیودهای ساطع نور؛ کریستالهای پیزوالکتریک سوار شده با زیر تعرفه 85414010 با عنوان پانل‌های خورشیدی(تبدیل کننده انرژی خورشیدی به الکتریسیته) وارد و صادر می‌شود.
در حال حاضر بیشترین کاربرد سلول‌های خورشیدی در حوزه تولید نیرو در مناطق دور افتاده قرار دارد و پس از آن سیستم‌های شبکه‌ای و سپس کاربردهای خانگی قرار گرفته‌اند.

برای تهیه و ارائه طرح‌های توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۶/۰۸/۱۴
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی خام رایگان

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.