طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دریافت نمونه طرح توجیهی کامل تولید کارتن پلاست(از پلاستیک پلی پروپیلن)

کارتن‌پلاست نوعی پلاستیک از جنس پروپلین است که به صورت ورق دو جداره(دو ورق مسطح خارجی که با صفحات باریک موازی به هم متصل می‌شوند) در رنگها و ضخامتهای مختلف تولید می‌شود. از این متریال در بسیاری از صنایع از جمله صنایع بسته‌بندی، صنعت چاپ و تبلیغات، ساختمان و سوله، ماکتسازی استفاده می‌شود. استفاده از ورقهای کارتن‌پلاست به عنوان شیوه جدیدی در بسته‌بندی کالاهای گوناگون مورد توجه جامعه صنعتی دنیا قرار گرفته است و چندین سال است که در کشور ما نیز راه یافته است. شیت کارتن‌پلاست یا همان ورق کارتن‌پلاست دارای ویژگیهای منحصربه‌فردی است که باعث برتری این نوع بسته‌بندی نسبت به جعبه‌ها و کارتن‌های مقوایی شده است و توجه صنایع تولیدی گوناگون را به خود جلب نموده تا با استفاده از کارتن‌پلاست برای بسته‌بندی محصولات خود از مزیتهای ویژه آن بهرمند شوند. محصول تولیدی پس از اجرای طرح، کارتن‌پلاست می‌باشد. کارتن‌پلاست در انواع استندهای تبلیغاتی، صنایع بسته‌بندی، صنعت ساختمان، سوله‌سازی، کشاورزی، صنایع برودتی کاربرد دارد. بیشترین مصرف کارتن‌پلاست در صنایع بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیکن قابلیت تحمل بار کارتن‌های پلاستیکی کمتر از کارتنهای کاغذی و مقوایی می‌باشد. از اینرو کاربرد آن برای برای بسته‌بندی کالاهائیکه احتمال اشتعال و انفجاری در آنها وجود دارد، بسته‌بندی کالاهای سبک و حجیم و بسته‌بندی کالاهایی که در محیطهای مرطوب قرار می‌گیرد، بیشتر از کارتن‌های کاغذی و مقوایی است.

فرایند و مراحل تولید کارتن‌های پلاستیکی عبارت است از:

فرایند تولید کارتن پلاستیکی

برای تهیۀ طرح‌های توجیهی صنعتی مورد تأئید بانک‌ها و سازمان‌ها و گروه‌های سرمایه‌گذاری می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۶/۰۸/۱۲
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.