طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی اجرای شبکه جمع آوری،خط انتقال و تصفیه خانه فاضلاب شهری

شهرهای منطقۀ محل اجرای طرح فاقد سیستم جمع آوری، دفع و تصفیه فاضلاب می‌باشند و در حال حاضر برای دفع فاضلاب از چاههای جذبی استفاده می‌شود. حدود کار سرمایه‌گذار در این طرح، اجرای مدول اول تصفیه خانه فاضلاب، اجرای .....کیلومتر شبکه جمع آوری و ......کیلومتر خط انتقال فاضلاب، ....واحد ایستگاه پمپاژ و یک واحد ایستگاه بالابر و اجرای انشعابات، بهره برداری ۲۵ ساله و سپس انتقال کل تاسیسات به کارفرما می‌باشد. محصول پروژه پساب تصفیه شده شهرهای.... و..... می باشد که باید قابلیت استفاده در کشاورزی و در مواقع غیر، قابلیت تخلیه به آب های سطحی را مطابق ضوابط استاندارد محیط زیست ایران داشته باشد.
ماده اولیه در این طرح فاضلاب خام مشترکین شهرهای ...... و..... می‌باشد که باید شبکه مورد نیاز برای جمع آوری فاضلاب کافی توسط سرمایه گذار اجرا گردد. برای تهیه و تنظیم این طرح می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.