طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی تأمین شناور و خرید کشتی به همراه ادوات صید و تجهیزات ناوبری و برودتی

نمونه طرح های توجیهی کامل برای تأمین شناور و خرید کشتی به همراه ادوات صید و تجهیزات ناوبری و برودتی برای صید تون ماهیان آمادۀ دریافت می‌باشد. شناور لانگ لاینر، شناوری است که با شیوه لانگ لاین به صید تون ماهیان می‌پردازد. قیمت این ماهی با توجه به کیفیت و نوع گونه صید بسیار بالا تر از صید با شیوه پرساین است و گاهی تا 10برابر بیشتر است. در مقایسه تناژ صید این شناورها بسیار پایینتر است. البته به دلیل لزوم حفظ ذخایر، بهره برداران و متولیان امور بایستی تلاش کنند با صید کم ارزش افزوده بالایی به دست آورند صید به روش لانگ لاین از این مقوله است. با توجه به اینکه محصول این شناور لازم است که صادر شود. پیشنهاد می‌شود یک سرمایه گذاری خارجی صورت گرفته و شریک خارجی در این شناور نقش داشته باشد.
شناور پرساینر نیز برای صید صنعتی تون ماهیان به روش پرساین بکار گرفته می‌شود. این شناورها بایستی توان صید در آب‌های عمیق و اقیانوس را دارا باشند به همین دلیل طولی معادل 70متر برای آنها در نظر گرفته شده است. هر چند شناورهای پرساینر انواع مختلف ماهیان را صید می‌کنند اما عمدتاً صید آنها به گونه‌های تن ماهیان اختصاص دارد. قابل توجه است که بیش از 80 درصد مواد اولیه کارخانجات تن ماهی کشور از ماهیان صید شده صیادان ایرانی در آبهای دریای عمان و اقیانوس هند تأمین می شود. برای تهیه و تنظیم و صرفاً نوشتن طرح‌های توجیهی مرتبط با خرید کشتی، شناور، قایق و... می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۷/۱۶
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.