طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی دریافت وام سرمایه در گردش برای تجهیز و توسعه واحد تجاری

نمونه طرح توجیهی برای دریافت تسهیلات و وام سرمایه در گردش جهت تجهیز و نوسازی و بازسازی مغازه و گالری طلافروشی و همچنین خرید مواد اولیه و طلاجات و زیورآلات آمادۀ دریافت می‌باشد. تجارت جواهرات در جهان بیشتر از ۶٠٠‌میلیارد دلار یعنی چیزی حدود ١٠برابر صادرات نفتی ما گردش مالی دارد و یکی از پول‌سازترین منابع درآمدی برای بسیاری از کشورها به شمار می‌آید.
طلافروشی از شغل‌های لوکس در کشور محسوب می‌شود. در‌حال‌حاضر میزان تولید مصنوعات طلا از سوی واحدهای تولیدی پاسخگوی نیاز جامعه نیست و اکنون به منظور تامین نیاز داخلی به مصنوعات، مقداری مصنوعات طلا به‌صورت غیرقانونی و قاچاق وارد کشور می‌شود. درحال‌حاضر راه‌اندازی کارخانه یا واحد تولیدی مصنوعات طلا بهترین راه برای سرمایه‌گذاری در صنعت طلاست، زیرا تعداد واحدهای تولیدی مصنوعات طلا و به تبع آن عرضه‌کنندگان و فروشندگان در سطح شهر تهران به اندازه کافی نیستند.
با برطرف شدن موانع تحریم‌ها شرایط جدیدی را در صنعت طلا و جواهر پیش رو داریم و می‌توانیم در آینده در همه بخش‌های اقتصادی کشور ازجمله این صنعت آینده خوبی را شاهد باشید. برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی مرتبط با اخذ وام بانکی جهت سرمایه در گردش واحدهای تجاری، تولیدی و یا خدماتی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۸/۰۷

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.