طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی سوخت رسانی به کشتی‌ها(بانکرینگ،کترینگ،هتلینگ)

یک نمونه طرح توجیهی تهیه شده در سال95 برای ایجاد مجموعه و اسکله سوخت رسانی دریایی بانکرینگ(Bunkering) به کشتی ها و شناورهای عبوری(به همراه کترینگ و هتلینگ) با 3 فصل مطالعات کامل فنی، بازار و اقتصادی در 161صفحه آمادۀ دریافت می‌باشد. اقامتگاه موقت و هتل دریایی برای مراجعین، ارائه خدمات درمانی، تعویض روغن، شستشو و تعمیرات کشتی‌ها و شناورها در ساحل، تأمین کارگر و خدمه و تعویض آنها، آزمایشگاه کنترل کیفیت و بازرسی فراورده‌های نفتی، تأمین آذوقه، آب آشامیدنی و کترینگ و... از دیگر خدمات پیش‌بینی شده در این طرح می‌باشد.
با توجه به موقعیت مکانی محل اجرای طرح........ و عبور ......کشتی در سال از این منطقه، پیش‌بینی می‌شود که ظرفیت پروژه سال به سال افزایش یابد و در ده سال اول فعالیت با افزایش تدریجی همراه باشد. برای تهیه و تکمیل فرمهای طرح توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۵/۲۶
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.