طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ٨ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ٠٩٣٥٤٣٠٠٤٠٠
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح تولید و بسته‌بندی انواع دمنوش و عرقیات گیاهی

نمونه گزارش بررسی فنی، مالی و اقتصادی ایجاد مجموعه تولید و بسته‌بندی انواع دمنوش، عرقیات گیاهی و بسته‌بندی میوه و سبزیجات تازه،سالاد میوه و آبمیوه طبیعی تازه آمادۀ دریافت می‌باشد.

هدف از اجرای طرح احداث واحد تولیدی عرقیات گیاهی به ظرفیت اسمی 600تن در سال و بسته‌بندی انواع دمنوش‌های گیاهی به ظرفیت اسمی 100تن در سال و همچنین بسته‌بندی انواع میوه و سبزی تازه به ظرفیت اسمی 3000تن در سال و بسته‌بندی انواع سبزی و میوه خشک به ظرفیت اسمی 1000تن در سال کنسرو میوه جات(کوکتل حبه‌ای میوه جات با طعم تخصصی) با ظرفیت اسمی 1200تن در سال و سالاد میوه با ظرفیت اسمی 800تن در سال و همچنین آب میوه تازه با ظرفیت اسمی 1500تن در سال می‌باشد که در یک شیفت کاری 8ساعته در روز و در 300روز کاری در سال فعالیت خواهد داشت این پروژه در زمینی به مساحت 8000مترمربع واقع شده است. برای سفارش نوشتن این طرح توجیه با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی