طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح تولید پانل ساختمانی با فوم پلی استایرن(پانل پلی استایرن)

نمونه گزارش امکان‌سنجی کامل برای طرح تولید ساندویچ پانل ساختمانی با فوم پلی استایرن(پانل پلی استایرن) شامل دیوارپوش و سقف کاذب آمادۀ دریافت می‌باشد. در داخل کشور استفاده از مصالح سبک برای مناطق لرزه‌خیز کمتر مورد توجه قرار گرفته است. این عمدتاً به دلیل عدم وجود اطلاعات لازم و کافی در مورد مقدار تأثیر مصالح سبک مختلف روی رفتار لرزه‌ای سازه‌ها و هم چنین عدم وجود اطلاعات مربوط به نحوه تهیه و بکارگیری آنها می‌باشد.
مقوله سبک‌سازی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین پایه‌های ساخت مسکن در جهان می‌باشد. همواره کشورها و صاحب نظران فراوانی سعی در به کارگیری مصالح بهینه جهت نیل بدین مقصود داشته‌اند، ساختمان مسکونی از نظر اسکلت نه تنها باید مقاوم در برابر نیروهای زلزله ساخته شود، بلکه باید دارای دوام لازم در مدت زمان پیش‌بینی شده برای بهبود برداری از سازه نیز باشد.
اگرچه از نظر عملکرد اقتصادی می‌توان بخش‌هایی از ساختمان را از مصالح سبک بنا نمود، اما اسکلتی که بتواند عملکرد درست داشته باشد، معمولاً وزن قابل ملاحظه‌ای از ساختمان را به خود اختصاص می‌دهد. با افزایش ارتفاع و به تبع آن نیروهای حاصل از زلزله موجب می‌گردد تا مقاطع بار بر ساختمان بسیار بزرگ شده و تکان‌های ناشی از نیروی زلزله نیز در طبقات فوقانی شدید شوند یکی از سیستم‌های سقفی ساختمانی سبک که در داخل کشور طراحی و ساخته شده، به جای تیرچه‌های بتنی از تیرهای فولادی و به عبارت دیگر تیرچه خرپائی و عدم بتن ریزی در تیرچه استفاده می‌شود و بجای بلوک‌های سفالی یابتنی از بلوک‌های گچی به همراه بلوک‌های پلی استایرن در طولی برابر تیرهای فولادی مصرف می‌شود. روی بلوک‌های پلی استایرن مش فولادی و بتن به ضخامت 5سانتی‌متر اندود می‌شود. این سقف موجب کاهش جرم سقف نسبت معمولی تیرچه و بلوک تا حدود 50درصد گردیده و با توجه به اهمیت کاهش جرم و وزن ساختم ان‌ها، این سیستم در کم کردن جرم و افزایش سرعت اجرا و صرفه‌جویی کلان در وزن آهن آلات و انسجام بتن سیستم خوبی جهت بکارگیری در انواع سازه‌ها می‌باشد. برای تهیۀ این طرح توجیهی با مهندس‌تـألّـهی09354300400 تماس بگیرید.

۹۶/۰۹/۱۷

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.