طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

قیمت طرح توجیهی خرید ماشین آلات خط تولید الیاف شیشه فایبرگلاس

الیاف شیشه(glass Fiber) تارهای بسیار باریک از جنس شیشه با قطر ثابت و طول نامحدود می‌باشد. الیاف شیشه می‌تواند با قطری از 5 تا 25 میکرون تولید گردد. از نظر ساختاری تفاوت الیاف شیشه با پشم شیشه(glass wool) در این است که قطر تارها در پشم شیشه غیر یکنواخت و طول آن محدود است. همچنین در پروسه تولید پشم شیشه به خاطر تفاوت در نوع سرد شدن ساختمان شیشه شکننده است و پشم شیشه دارای مقاومت کششی نمی‌باشد. همین تفاوت کاربردهای الیاف شیشه و پشم شیشه را با هم متفاوت می‌سازد. بطوریکه از الیاف در بالا بردن مقاومت کششی و تقویت کامپوزیتها استفاده می‌گردد. ولی از پشم شیشه به عنوان عایق حرارتی و البته استفاده از الیاف شیشه به عنوان عایق حرارتی نیز رواج دارد. از الیاف شیشه در بسیاری از محصولات پلاستیکی به عنوان عامل تقویت کننده استفاده می‌شود.
تقریباً 90% از الیاف شیشه جهت تقویت ماتریسهای گوناگون به کار میرود. منظور از ماتریس عبارت است از گچ، سیمان، پلاستیکهای ترموپلاستیک رزین و بیتومن. شاید بتوان گفت تولید قطعات فایبرگلاس و FRP بیشترین طیف کاربرد فرآورده‌های الیاف شیشه را تشکیل می‌دهد.
سایر موارد کاربرد الیاف شیشه عبارتست از فیلتراسیون، ساخت پارچه‌های نسوز و ساخت مدارهای چاپی. قایق و انواع شناورهای دریایی و اجزا و قطعات آنها، طنابهای رطوبتی آب‌بندی صنعتی انواع قطعات و محصولات فایبرگلاس، ورقهای پلی‌استر، عایقهای رطوبتی، عایق حرارتی، فیبر نوری، وسایل ورزشی، ادوات نظامی و هوایی و اعضای مصنوعی بدن.

برای تهیه و ارائه طرح‌های توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۶/۰۸/۱۴

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.