طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

نمونه طرح توجیهی امکان سنجی تولید آلیاژ روی،سرب،مس(شمش زاماک)

یک نمونه گزارش توجیه فنی، مالی و اقتصادی تولید آلیاژ روی، سرب، مس(شمش زاماک) از شمش روی، شمش آلومینیوم، مس، منیزیم، نشادر آمادۀ دریافت می‌باشد. معرفی محصول، نام و کد آیسیک، شماره تعرفه گمرکی، شرایط واردات و صادرات، بررسی و ارائه استانداردهای ملی یا بین‌المللی، بررسی و ارائه اطلاعات لازم در زمینۀ قیمت تولید داخلی و جهانی محصول، بررسی موارد مصرف و کاربرد محصولات طرح، بررسی کالاهای جایگزین و تجزیه و تحلیل اثرات آن بر مصرف محصولات تولیدی طرح، اهمیت استراتژیکی کالا در دنیای امروز، کشورهای عمده تولیدکننده و مصرف‌کنندۀ محصولات طرح، شرایط صادرات، آمار و وضعیت عرضه و تحلیل بازار تقاضا، بررسی اجمالی و شرح تکنولوژی و فرایند و فرمولاسیون تولید محصولات طرح و نقاط قوت و ضعف تکنولوژی‌های مرسوم، برآورد فنی طرح و حداقل ظرفیت اقتصادی، برآورد و میزان حجم سرمایه‌گذاری ثابت طرح، هزینه‌های خرید و شرایط واگذاری زمین و ساختمان‌های طرح، قیمت ماشین‌آلات و خط تولید و دستگاه‌های مورد نیاز، برآورد میزان مصرف و هزینۀ مواد اولیۀ مصرفی مورد نیاز، برآورد هزینۀ نیروی انسانی و تعداد اشتغال، بررسی و تعیین میزان تأمین آب، برق، سوخت و امکانات مخابراتی و ارتباطی و هزینه‌های آنها، برآورد سرمایه در گردش و هزینه‌های متغیر، برآورد هزینه‌های متغیر و ثابت، برآورد سرمایه در گردش، نحوۀ تأمین منابع مالی، شاخص‌های مالی طرح، قیمت تمام شدۀ محصول و درآمدزایی از محل فروش محصولات طرح، پیشنهاد منطقۀ مناسب و مکان‌یابی، پلان و جانمایی ماشین‌آلات و... از جمله مواردی هستند که در این مطالعات به آنها پرداخته شده است.
آلیاژهای روی تحت نام زاماک به سه دسته اصلی بنام زاماک2 زاماک3 و زاماک5 تقسیم می‌شوند و عناصر موجود در آنها عبارتند از: آلومینیوم مس منیزیم،البته به مقدار کمی عناصر آهن سرب و قلع نیز در آنها موجود است. معمولا تفاوت انواع زاماک در میزان مس موجود در آن بوده به طوری که سایر عناصر آلیاژی ترکیبات نسبتا ثابتی دارند. مثلاً مس موجود در زاماک2، 0.1 % و در زاماک 3: 75/0 % و در زاماک 5 حدود 1.25% مس وجود دارد. در زاماک4 منیزیم وجود نداشته و درصد مس، در این نوع زاماک به 3% و درصد آلومینیوم به 4% می‌رسد.
آلیاژهای ریختگی فشاری روی قیمت کمتر و استحکام خوبی دارند. آنها را میتوان بطور نسبتاً محدودی ریخته‌گری کرد، به تراشکاری کمتری نیاز دارند و مقاومت خوبی نسبت به خوردگی سطحی از خود نشان می‌دهند. هر گاه میزان ناخالصی از حد مجاز تجاوز کند این آلیاژهای ریختگی روی مستعد خوردگی بین دانه‌ای تاب‌خوردگی و ترک برداری می‌شوند. برای تهیۀ این طرح توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.