طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

نمونه طرح توجیهی بازسازی و نوسازی(اورهال) کارخانه تولید نئوپان

نمونه طرح توجیهی تعمیرات و بازسازی و راه‌اندازی مجدد کارخانۀ تولید نئوپان از هیزم و خرده چوب آمادۀ دریافت می‌باشد. با نئوپان نام تجاری فراورده‌ای است که از تراشه‌های چوب ساخته می‌شود. نئوپان محصول چوب مهندسی‌شدهٔ ساخته‌شده از خرده‌چوب‌هایی مثل تراشه‌های کارخانهٔ اره‌کشی یا خاک‌اره به همراه رزین مصنوعی یا چسب‌های مناسب دیگر است که پرِس و فشرده شده‌باشد. راه اندازی مجدد کارخانه نئوپان علاوه بر استفاده از حجم نسبتاً زیاد چوب آلات هیزمی و مازاد مقطوعات جنگلی از ضایعات کارخانجات نهایت استفاده را بعمل می‌آورد و با توجه به نیاز فعلی جامعه نسبت به این محصول و کمبود میزان تولید در کشور، احداث خط تولید جدید علاوه بر تأمین بخش از نیاز جامعه برای تعداد زیادی از افراد جامعه و منطقه ایجاد اشتغال خواهد نمود. ضمناً این شرکت مواد اولیه خود را به محصول با ارزش تبدیل کرده و با فروش آن سود بیشتری بدست خواهد آورد و از فروش مواد خام با قیمت نازل جلوگیری خواهد نمود.
ارزش افزوده زیاد این فراورده علاوه بر جلوگیری از خروج مقادیر قابل ملاحظۀ ارز از کشور، کارخانه در آمد قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت با توجه به مواد فوق و با عنایت به طرح توسعه اقتصادی کشور، بررسی فنی و تکنولوژی و اقتصادی خرید و احداث این واحد تولیدی و بررسی‌های لازم احداث نئوپان به صورت پروژه طراحی ایجاد مد نظر قرار گرفت که پس  از انجام بررسی‌های لازم احداث یک واحد تولید تخته خرده چوب  با ظرفیت اسمی اعلام شده با مشخصات زیر مدنظر قرار گرفت. روش تولید تخته خرده چوب بنا بر پارامترهای زیر انتخاب می‌شود:
1- نوع مواد مصرفی        2- شکل ساختمان        3- وزن مخصوص
انواع مواد مصرفی: مواد اصلی تشکیل دهنده نئوپان(تخته خرد چوب) را چوب و چسب تشکیل می‌دهند. در سالهای حاضر این صنایع بحدی پیشرفت و توسعه پیدا کرده‌اند که علاوه بر استفاده مواد اولیه متنوع و یا گوناگون اعم از مواد اولیه چوبی از قبیل چوب‌آلات هیزمی و مازاد مقطوعات انواع گونه‌های جنگل، ضایعات کارخانه صنایع چوب(ضایعات کارخانه چوب بری، تخته لایه و روکش و غیره) ضایعات کشاورزی و سایر منابع دیگر سلولزی در اشکال مختلف و همچنین و مواد اولیه شیمیایی و معدنی به عنوان عامل اتصال دهنده از قبیل انواع چسبهای مصنوعی اوره فرمالویند، فنل فرمالویند، ملامین فرمالدیند و دی ایزوسیانات و... جهت ساخت این نوع تخته استفاده می‌شود.

آمار واردات و صادرات سال 97 انواع نئوپان:

برای تهیه و تنظیم این طرح و یا طرح‌های توجیهی مشابه با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.