طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

نمونه طرح توجیهی راه اندازی شهر بازی سرپوشیده(پارک و مجموعه بازی)

شهربازی در حقیقت مجموعه‌ای از دستگاه‌های سرگرمی است که با هدف فراهم نمودن اوقاتی خوش برای گروه زیادی از مردم که به طور هم‌زمان، در کنار هم قرار گرفته‌اند. یک شهربازی عموماً مجموعه‌ای کامل‌تر از یک زمین بازی ساده می‌باشد که گروه‌های سنی متفاوت اعم از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان را در بر می‌گیرد. تفریحات سالم از ضروریات یک جامعه سالم به شمار می‌رود. با توجه به رشد و توسعه تفریحات در ایران بررسی عوامل مهم کیفیت در شهربازی‌ها می‌تواند اهمیت بسیاری داشته باشد.
شهر بازی از جمله مکانهای تفریحی است که علاوه بر ایجاد شرایط اقتصادی مناسب برای جامعه، به رشد اجتماعی و فرهنگی کودکان و خلاء‌های تفریحی جوانان کمک می‌کند. با توجه به نیاز انسان‌ها به تفریح و گردش و بخشی از اوقات روزمره انسان جهت تفریح و استراحت در دنیای امروزی احداث و ایجاد و سرمایه گذاری در طرح تفریحی و گردشگری یکی از پرسودترین بخشهای اقتصادی امروزی می‌باشد.

برای تهیه و ارائه طرح‌های توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۶/۰۸/۱۴
مهندس تـألّـهی

مراحل اخذ جواز

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.