طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

یک نمونه طرح توجیهی کامل ورق و فیبر کامپوزیت چوب پلاست

چوب پلاستیک کامپوزیتی است که از اختلاط الیاف چوب و مواد پلیمری(همچون PP، PE یا PVC) بوجود می‌آید این محصول دارای ظاهری شبیه چوب و خواصی همچون پلاستیک است. این محصول به دلیل شباهت خواص فیزیکی و مکانیکی می‌تواند در بسیاری از موارد جایگزین محصولات ساخته شده از چوب یا پلاستیک قرار گیرد لذا در زمینه کاربرد بسیار متنوع و گسترده می‌باشد کاربرد کنونی این کامپوزیتها بیشتر در بخش ساختمان‌سازی می‌باشد کامپوزیتهای چوب‌پلاستیک به روش اکستروژن و با قالبهای متفاوت به شکل نهایی تبدیل می‌شود.
این کامپوزیتها محصولات چوبی هستند که نیازی به فرآوری بعدی ندارند و در برابر شرایط جوی، رطوبت و قارچها مقاوم هستند. از این رو برای استفاده در فضای باز که الوارهای پرداخت نشده کارایی نداشته، بسیار مناسب هستند. همچنین این محصولات دارای خواص پلاستیکی هستند که از نظر محیط زیستی و عملکرد بسیار ممتاز هستند. از کامپوزیتهای فیبر چوب پلاستیک همچنین برای استعمال در داخل و خارج ساختمان نیز بهره می‌گیرند. موارد مصرف این کامپوزیتها در کشورهای صنعتی پیشرفته بگونه‌ای است که در اکثر صنایع کاربرد دارند. به‌طور مثال از این کامپوزیتها در ساخت سفالهای سقفی، اسکله دریایی، ملزومات اداری، ابزارآلات، قالبها، الوارهای سقفی و سایر محصولات استفاده می‌کنند.

برای تهیه و ارائه طرح‌های توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۶/۰۸/۱۴
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی و روش اخذ وام

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.