طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید سیگارت،توتون معطر،تنباکوی معسل(تنباکو میوه ای قلیان)

نمونه طرح توجیهی تولید و بسته بندی انواع توتون معطر و تنباکوی معسل آمادۀ دریافت می‌باشد. هدف از اجرای این طرح احداث واحد تولید انواع سیگار، توتون معطر و تنباکوی معسل با ظرفیت سالیانه 1500 تن انواع سیگارت، توتون و تنباکوی میوه‌ای قلیان در طعم‌ها و وزن‌های مختلف در زمینی به مساحت ...مترمربع واقع در... و با اشتغالزایی مستقیم 70نفر می‌باشد. محصولات نهایی طرح(تنباکوی میوه‌ای) در بسته‌بندی‌های 50گرمی بصورت باکسهای 10عددی 500گرمی و همچنین در بسته‌بندی‌های 250گرمی و نیز بصورت فله تولید و عرضه می‌گردند. توتون و تنباکو از جمله محصولات پرمصرف به خصوص در کشور ما ایران است که علاوه بر تولید داخل مقادیر زیادی نیز از کشورهای خارجی وارد می‌شود. کد آیسیک محصولات طرح عبارت است از:

عنوان محصول اصلی

کد آیسیک محصول

واحد

انواع تنباکوی معطر معسل

1600512311

تن

بسته‌بندی توتون و تنباکو

7495312353

تن

ساخت محصولات از توتون و تنباکو

16

تن

ساخت محصولات از توتون و تنباکو

1600

تن

انواع محصولات از توتون و تنباکو سیگارت

16001110

تن

بهترین نوع ورزش ریوی استفاده از قلیان به شیوۀ بومی بوده است تا با چنین وسیلۀ ساده‌ای آتش گرم همراه با دود داروها از داخل آب عبور کند و بدون اینکه قطرۀ آب وارد دهان گردد، دود تغییر مزاج یافته، از گرمی و خشکی آن کاسته شود و بر عکس به سردی و تری آن افزوده گردد. این عاملی بود در پیشگیری از صدمه زدن به ریه‌ها. در حال حاضر عمده مصرف تنباکو در ایران مربوط به تنباکوی معسل می‌شود که بخش زیادی از آن وارداتی است. همچنین توتون و تنباکو یا هر محصول اگر به صورت فراوری شده عرضه شود می‌تواند با ایجاد ارزش افزوده سوددهی را تا میزان زیادی بالا ببرد. برای تهیۀ طرح‌های توجیهی تولید مواد دخانی و انواع دخانیات(تولید و بسته‌بندی سیگار، توتون سنتی، توتون معطر و طعم دار، تنباکوی میوه‌ای قلیان و...) با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.