طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی آجر فشاری،آجر سفال،آجر نما،آجر تیغه

نمونه طرح توجیهی و پرسشنامه جواز تأسیس تکمیل شده برای راه اندازی کارخانه آجرپزی(آجر فشاری، آجر سفال، آجر نما زرد و قرمز توکار و 10 سوراخ و پلاکی، آجر تیغه، آجر نسوز و...) آمادۀ دریافت می‌باشد. استفاده از مزیت‌های نسبی موجود و قابل خلق در بعد اقتصاد ملی، رشد تولید و صادرات و افزایش سهم در تجارت جهانی کالاها، از مسایلی است که در تمام کشورهای خواهان رشد سهم در تجارت با حضور فعال و پویا در بازارهای بین‌المللی دنبال می‌شود.
اکثر کشورهای در حال توسعه در دو دهه گذشته با شناسایی مزیت‌های نسبی اقتصاد خود و رشد سرمایه‌گذاری‌های داخلی و جذب سرمایه‌ها و فناوری از خارج، زمینه مساعد برای افزایش ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی خود فراهم آورده و اشتغال مناسبی را نیز در داخل مرزهایشان ایجاد کرده‌اند.
کاشی، سرامیک و چینی‌آلات بهداشتی از محصولاتی است که تجارت جهانی آن در سالهای اخیر رونق یافته و کشورهای در حال توسعه نظیر چین، برزیل، هند و ترکیه نقش موثری در آن یافته‌اند. در ایران نیز با ظرفیت‌سازی‌های انجام شده، رونق تولید و صادرات این محصولات به چشم می‌خورد، اما سهم آن در تولید و تجارت جهانی این کالاها متناسب با استعدادها و توانمندی‌های موجود نیست و ضرورت دارد در این زمینه راهکارهای موثر اتخاذ و عملی گردد.
صنعت در عصر حاضر که برخی آنرا عصر فراصنعتی می‌نامند ویژگیهایی نوین یافته است که از آن جمله می توان به اراده قاطع و تلاش فراگیر برای ایجاد روشهای بهبود و ارتقا پیوسته و مستمر در مدیریت تولید، فرآیندهای طراحی تولید، فروش، مدیریت منابع انسانی و... اشاره کرد. آجر به خشت‌هایی گفته می‌شود که احکام یا فرامین دولتی بر روی آن نوشته می‌شد (حک می‌گردید) و به وسیله پختن این خشت‌ها، نوشته‌ها را بر روی آن پایدار می‌کردند. مشخص نیست که آجر برای اولین بار از چه زمانی مورد استفاده قرار گرفته است؛ گمان می‌رود انسان‌های اولیه با مشاهده پخته شدن گل مجاور اجاق‌های خود و دیدن اینکه گل پخته شده سختتر از کلوخه‌های کنار خود می‌گردید پی به خواص و روش تهیه آجر برده باشند.
آجر همچنین به عنوان یکی از مصالح ساختمانی از دیرباز مورد استفاده بوده‌است. مصرف آجر به عنوان مصالح ساختمانی در ایران سابقه باستانی دارد. از بناهای باستانی مشهوری که در ساخت آن از آجر استفاده شده می‌توان به طاق کسری اشاره کرد.
برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی مرتبط با راه اندازی مجموعه‌های تولیدی انواع آجر می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی