طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی (امکان سنجی) ایزوپروپیل الکل IPA

دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵، ۰۲:۴۵ ق.ظ

دانلود طرح توجیهی (امکان سنجی) ایزوپروپیل الکل

نمونه طرح توجیهی بسیار کامل تولید ایزوپروپانول(Isopropyl alcohol, isopropanol, dimethyl carbinol) و مواد سوختی از پروپیلن در قالب فایل Word و PDF و اکسل آمادۀ دریافت می‌باشد. صنایع پائین دستی پتروشیمی طیف وسیعی از محصولات با ارزش افزوده نسبتاً بالائی را شامل می‌شود که از تکمیل زنجیره تولید محصولات پتروشیمی حاصل می‌گردد. فعالیت در این حوزه الزاماً قواعد و رفتار مربوط به خود را می‌طلبد که ممکن است با حوزه فعالیت محصولات بالادستی زنجیره تولید متفاوت باشد، اندک بودن دانش تجربه شده در حوزه صنایع پائین‌دستی و گسترده بودن طیف محصولات آن نیاز به دقت نظر زیاد و حداکثر استفاده از توان کارشناسان داخلی و درصورت لزوم خارجی را دارد.
ایزوپروپیل الکل  با فرمول (CH3)2CHOH که با نام‌های 2-پروپانل و ایزوپروپانل و با علامت اختصاری IPA نیز شناخته می‌شود، یک مایع بی‌رنگ، شفاف، قابل اشتعال و فرار می‌باشد که بویی ملایم شبیه بوی استن و یا اتانل دارد. این مایع به راحتی و با هر نسبتی با آب و یا حلال‌های آلی(مانند اتیل اتر، اتیل الکل) مخلوط می‌شود.
ایزوپروپیل الکل، در مسیر رشد و تحولات تولید محصولات پتروشیمی، جزء قدیمی‌ترین و درواقع، اولین محصولات تولید شده می‌باشد. برخی صاحبنظران آغاز صنعت پتروشیمی را از سال 1920 و زمانی که استن به عنوان اولین محصول پتروشیمی ازطریق IPA تهیه گردید، می‌دانند. از این لحاظ، این ماده، قدمتی به اندازه عمر صنعت پتروشیمی دارد.
با توجه به اینکه پروپیلن ماده اولیه اصلی برای تولید ایزوپروپانول می‌باشد، قاعدتاً نزدیکی محل احداث به محل تأمین پروپیلن، مهمترین فاکتور در این انتخاب می‌باشد. چراکه حمل و نقل ماده اولیه، پروپیلن، با عنایت به تانکرهای ویژه حمل گاز مایع دارای هزینه و ریسک است. فلودیاگرام فرآیند تولید ایزوپروپانول از پروپیلن به شرح زیر می‌باشد:

فلودیاگرام فرآیند تولید ایزوپروپانول از پروپیلن

شما می‌توانید برای سفارش خرید و یا استعلام قیمت تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی شیمیایی و پتروشیمی، با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی