طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی تولید و مونتاژ تابلوهای برق فشار قوی و فشار ضعیف

نمونه طرح توجیهی طراحی و ساخت تابلو برق آمادۀ دریافت میباشد. مراحل کلی ساخت تابلو بدین ترتیب است:

1- بخش فلز و جوشکاری:
بطور کلی نوع دستگاههای استقرار یافته در این بخش ادوات سنگین فلز کاری می‌باشد که به ترتیب عبارتند از: دستگاه برش - دستگاه نقطه جوش - دستگاه پرس - خم کن برقی - رکتیفایر- گرد بر- پانچ 8 تنی - دریل ستونی و...
همه قطعات ابتدا وارد بخش برش شده و به اندازه های مطلوب مطابق نقشه درمی آیند. سپس با توجه به فرم و وضعیت مورد نیاز برای هر قطعه به بخش های پانچ و خم کاری و مته کاری برده می‌شود(البته بعضی از قطعات مستقیماً به بخش خم کاری می‌روند و برای بعضی دیگر ابتدا به بخش پانچ و بعد به بخش خم می‌رود و بعضی از قطعات ممکن است یکی از دو حالت فوق را نداشته باشد. که شرح این فرآیندها در مراحل بعدی بطور کامل توضیح داده خواهد شد).
قطعات خارج شده از این بخش وارد بخش جوشکاری می‌شود در این بخش قطعات مختلف ورودی ، با توجه به نیازشان جوشکاری می‌شوند. برای از بین بردن اثر خال جوشها و به منظور یکنواخت کردن سطح فلز در رنگ کاری بخش های جوشکاری شده خارجی را به بخش فرزکاری می‌برند در این بخش سطوح جوشکاری خارجی را توسط سنگ فرز صاف می‌کنند این مرحله پایان کار بخش فلزکاری و تأمین یا تغذیه ورودی بخش رنگ کاری می‌باشد.
2- رنگ کاری:
قطعات ساخته شده در بخش فلزکاری پس از پرداخت کاری وارد بخش رنگ کاری می‌شود.
دراین بخشاز رنگ های ساده برای محیط باز و رنگ های چرمی برای محیط بسته استفاده میشود.
پودر رنگ را در داخل دستگاه رنگ پاش ریخته و آن را با ولتاژ 20 kv باردار می‌کنند و بدنه تابلو را به زمین متصل میکنند و عمل پاشش را انجام می‌دهند.
و بعد آنها را از(چنگک) آویزان می‌کنند تا رنگ کمی خود را بگیرد و خشک شود. سپس قطعات نیمه خشک شده را به(کوره) منتقل می‌کنند و در درجه حرارت 180 0c در مدت 20 دقیقه قرار می‌دهند.
3- مونتاژ بدنه و اسکلت داخلی:
در این بخش کلیه قطعات رنگ آمیزی شده با توجه به مکانهایی که برای آنها مشخص شده به همدیگر متصل می‌شوند. البته در مونتاژ بدنه به خاطر تلرانسی که در ساختمان قطعات وجود دارد و همچنین عدم اطمینان پانچ زنی در مرحله فلزکاری بعضی از سوراخ کاریها در این بخش روی قطعات صورت می‌گیرد.
4- مونتاژ الکتریکی:
بدنه و اسکلت مونتاژ شده در بخش مونتاژ وارد این بخش می‌شود و در این بخش کلیه ادوات الکتریکی شامل ، فیوز ـ کلید ـ کنتاکتور ـ رله ـ فتوسل ـ لامپ و شینه ها روی اسکلت داخلی تابلو نصب می‌شود و این اسکلت داخلی ، روی پایه های داخلی تابلو نصب می‌شود. البته در مورد(شینه های الکتریکی) داخل تابلو باید توضیح داد که این شینه ها از(نوارهای مسی) که به صورت کلاف هستند در بخش(برش شمش) با توجه به اندازه های مورد نیاز بریده و خم و سوراخ می‌شود و روی آن(وار نیش) قرار می‌گیرد سپس مدار توسط تکنسین برق تست می‌شود و تابلو تکمیل شده به انبار مربوطه منتقل می‌شود.
5-.........
6-.........

برای سفارش خرید این طرح و یا جهت اطلاع از قیمت نوشتن طرحهای توجیهی برای صنایع برق و الکترونیک میتوانید با شمارۀ 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۳/۰۲
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۱)

۰۷ خرداد ۹۵ ، ۱۴:۴۲ هادی بهادریان - شرکت نور تجهیز پاسارگاد
با سلام و عرض ادب
احتراما بدین وسیله خواهشمند است طرح توجیهی برق ، مطابق مثال فوق را ارسال فرمائید .
با سپاس بهادریان

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی