طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی جایگاه سوخت شرکت پخش و پالایش

در این مطلب، نمونه طرح های توجیهی مرتبط با راه اندازی جایگاه های سوخت تک منظوره، دو منظوره و سه منظوره(چند منظوره) آمادۀ دریافت می‌باشند. جایگاههای عرضۀ سوخت بعضاً می‌توانند شامل زیرمجموعه هایی همچون کارواش، تعویض روغنی، تعمیرگاه، فروشگاه و... باشند. تقسیم‌بندی انواع جایگاه ها به شرح زیر می‌باشد:
جایگاه اختصاصی: توسط بخش خصوصی احداث می‌شود و به عرضه سوخت به صورت شبانه روزی اقدام می‌کند. این نوع از جایگاه به ازای هر لیتر توزیع فرآورده از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کارمزد دریافت می‌کنند.
جایگاه شرکتی: نقاط عرضه‌ای که با سرمایه گذاری شرکت تاسیس می‌شوند و نهایتا توسط افراد شرکتی و بر اساس قراردادی معین، بهره برداری و اداره می‌شوند. این نوع از جایگاه‌ها می‌توانند در مقابل اجاره معین به پیمانکار واگذار شده و کارمزدی به آنان تعلق نمی‌گیرد.
فروشندگی ها:
فروشندگی سکودار: این فروشندگی نقاط عرضه‌ای‌اند که از مساحت کمتر نسبت به جایگاه برخوردارند و به علت ضرورت احداث و به دلیل موقعیت خاص، لزومی به ارائه سند مالکیت در احداث ندارد، این فروشندگی‌ها معمولا در ساعات روز فعالیت می‌کنند.
فروشندگی داخل اتاقک: به فروشندگی‌های بدون سکو که داخل اتاقک‌های با مساحت بسیار کوچک احداث می‌شوند و اقدام به عرضه فرآورده‌های ضروری در یک منطقه می‌کنند، فروشندگی داخل اتاقک اطلاق می‌شود.

برای سفارش خرید و همچنین تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی جایگاه عرضه سوخت می‌توانید با شمارۀ 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی