طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی دفتر خدمات پیشخوان پست بانک(باجۀ ICT روستایی)

نمونه طرح توجیهی باجه و شعبۀ پست بانک جهت احداث در روستا آمادۀ دریافت می‌باشد. بحث توسعه همواره یکی از برنامه‌های استراتژی و مقوله‌های جدی برای برنامه ریزان و تصمیم گیران کشورها بوده است و توسعه روستایی نیز فراتر از این برنامه‌ها پیوسته از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برای دولتها برخوردار می‌باشد. توسعه روستایی به مثابه راهبردی با اهمیت برای تأمین نیازهای اساسی و توزیع بهینه منافع ناشی از توسعه ملی تلقی شده و اساساً حوزه‌های روستایی به عنوان قاعده نظام سکونت و فعالیت ملی نقش مهمی در توسعه ملی ایفاء می‌کند چرا که پایداری نظام روستایی در ابعاد مختلف می‌تواند در توسعه منطقه‌ای و ملی اثر گذاشته و رویکردهای ارزنده‌ای ایجاد نماید.
باجه نمایندگی خدمات بانکی به عنوان شبکه‌ای مطمئن در ارائه خدمات مالی و پولی در نقاط کمتر برخوردار کشور توانسته است ضمن جلب اعتماد نسبی مردم به عنوان بازوئی قابل اتکاء موجبات پایداری نظام روستائی را فراهم نمایند.
هدف از این طرح، ایجاد دفتر خدمات پیشخوان پست بانک(باجۀ‌ای سی تی روستایی) و با اشتغالزایی 3 نفر در با شرح و تفصیلی که در ادامه آورده خواهد شد می‌باشد. این باجه پستی به منظور رسیدن به اهداف زیر قرار است در این منطقه احداث گردد:
- ارائه خدمات بانکی به اهالی منطقه و روستا‌های نزدیک و اطراف
- ارائه خدمات بانکی به رانندگان و مسافران مسیر شیزار سپیدان
- دسترسی آسان و کاهش زمان و همچنین بار مالی رسیدن اهالی منطقه به امکانات بانکی

برای تهیه و تنظیم این طرح توجیهی با مشخصات خود با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی