طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی مجتمع تولید همزمان انواع نان سنتی و صنعتی

طرح توجیهی ایجاد مجتمع تولید انواع نان سنتی و صنعتی آمادۀ دریافت می‌باشد. در این مجموعه انواع نان‌های بلوری، نان سنگک، نان محلی، نان تافتون تنوری، نان لواش، نان تافتون، نان بربری، کلوچه، شیرمال و انواع نان صنعتی(باگت، ساندویچی و...) تولید می‌گردد. بازار جهانی محصولات مربوط به نان‌پزی تا سال 2017 به ارزش 447میلیارد دلار می‌رسد. ترجیحات جدید مصرف‌کنندگان در انتخاب محصولات نانی که راحت مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله تحولاتی است که در بازار این صنعت رخ داده است، همچنین افزایش مهاجرت از مناطق روستایی به سوی مناطق شهری نیز باعث افزایش تقاضای مصرف‌کنندگان نسبت به محصولات نانی راحتی مانند انواع نان‌های آماده، شیرینی‌ها، بیسکویت‌ها، کیک‌ها و... شده است، بر این اساس فروشگاه‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها، روند رشد سریعی را در میان محصولات مربوط به نان نشان می‌دهند.در میان محصولات نانی، دونات، نان‌های ویژه و پیتزا سریع‌ترین رشد را داشته‌اند. در حال حاضر بازار عمده محصولات صنعت نان در مناطق توسعه‌یافته آمریکای شمالی و اروپای غربی دیده می‌شود اما پیش‌بینی می‌شود که طی سال‌های آینده این بازار به مناطقی مانند آسیا، آمریکای لاتین، اروپای شرقی و خاورمیانه رسیده و رشد قابل توجهی در مناطق مذکور داشته باشد. عواملی مانند تغییر استانداردهای زندگی، افزایش نسبی درآمد، تشویق رونق اقتصادی، افزایش نرخ اشتغال و... از دیگر فاکتورهای مهم در رشد بازار صنعت نان در مناطق مذکور است.
به‌عنوان مثال مصرف کیک در آسیا به سرعت در حال بالا رفتن است و بیسکویت نیز در اروپای شرقی به‌صورت برجسته‌تری فروش دارد. بر این مبنا می‌توان گفت بازارهای مناطق در حال توسعه، پتانسیل بیشتری را برای رشد صنعت نان در خود نشان می‌دهند و مصرف سرانه آنها در حال بالا رفتن است، این درحالی است که در بازارهای کشورهای توسعه‌یافته، عواملی مانند نوآوری در طعم‌های جدید و به کار‌گیری مواد تشکیل‌دهنده سالم باعث بالا رفتن بسامد مصرف نان و رونق این بازار می‌شود.
در حال حاضر اروپا بزرگ‌ترین بازار جهانی را در صنعت نان از آن خود کرده است و ایالات متحده آمریکا و آمریکای لاتین در مرتبه‌های بعدی قرار دارند. با این حال، با توجه به پتانسیل رشد بلند‌مدتی که در مناطق آسیایی وجود دارد، پیش‌بینی شده است این بازار تا سال 2017 با نرخ رشد سالانه 6.0درصد، رهبری جهانی صنعت نان را از آن خود کند.
برای سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی تولید نانهای صنعتی و سنتی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۱)

با سلام در صورت امکان دستگاه های نان پزی صنعتی را به همراه لیست قیمت و چگونگی اخذ مجوز در شهرک های صنعتی را معرفی نمایید.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی