طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی پرورش گاو مولد(پرورش تلیسه و تولید گوساله نر برای فروش)

موضوع این طرح پرورش تلیسه و تولید گوساله نر برای فروش می‌باشد. محصول اصلی این طرح تولید گوساله‌های نر می‌باشد. برای تولید گوساله نر می‌توان از نژادهای خارجی و یا نژاد های بومی استفاده نمود. نژادهای بومی به دلایل متعدد از جمله سازگاری با شرایط محیطی و تنوع ژنتیکی بالا بسیار مورد توجه می‌باشند، به طوری ‏که حتی در کشورهای توسعه یافته که نژادهای دام بالاخص نژادهای گاو در آنها به شدت مورد اصلاح نژاد قرار گرفته‌اند ‏سعی می شود از منابع ژنتیکی نژادهای بومی نیز استفاده گردد.
گاوهای بومی ایران شامل توده های سیستانی، سرابی، گلپایگانی، مازندرانی، نجدی، طالشی و غیره می‌باشند. گاو نژاد سیستانی یکی از بهترین و برترین توده های بومی کشور می‌باشد. این نژاد علاوه بر سازگاری بالا با شرایط محیطی مناطق گرمسیر، از صفات رشد و تولید گوشت مناسبی برخوردار می‌باشد. لذا در مقایسه با نژادهای خارجی که علاوه بر نیاز خوراکی بالا نیازمند مراقبتهای ویژه بوده و نسبت به شرایط محیطی حساس می‌باشند، هزینه های مربوط به خوراک، بهداشت ونگهداری این نژاد بسیار پایین تر می‌باشد. با توجه به استعداد رشد بسیار خوب گوساله های نر سیستانی در شرایط پرواری، این توده ژنتیکی به عنوان توده گوشتی محسوب می‌گردد و از پتانسیل تولید گوشت با کیفیت مطلوب برخوردار بوده و با استفاده از جیره غذایی مناسب متوسط افزایش وزن در طول دوره 6 ماهه پرواربندی 1/1 کیلوگرم در روز می‌باشد.

برای سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی بررسی هزینه ها و درآمدهای راه اندازی دامداری‌های صنعتی می‌‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی