طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی پیگمنت(رنگ پودری) و رنگدانه مستربچ

نمونه طرح توجیهی کامل برای تولید انواع پیگمنت ها و رنگدانه آلی معدنی پیگمانی به صورت گرانول رنگی مستربچ جهت کاربرد در صنایع نساجی، صنایع خودروسازی، صنایع تولید کاغذ(کاغذهای رنگی)، صنایع دستی و هنرهای تجسمی و صنایع شیمیایی و صنایع لاستیک و تولید رنگ های نقاشی و جوهر سازی و رنگ سازی و مصارف آرایشی، تهیه رنگ های متنوع لوازم تحریر و نوشت افزار، تصفیه فاضلاب و پسآب های صنعتی و... آمادۀ دریافت می‌باشد. رنگدانه ها مواد جامد تزئینی هستند که در شکل‌ها و اندازه های مختلف در حلال‌های مربوطه به حالت معلق تهیه شده و بکار می‌روند. و مشتمل بر مواد سیاه و سفید و رنگی می‌باشند. در صنایع رنگ سازی نقش مهمی از قبیل ایجاد رنگ، پوشش، براقیت، سختی، مقاومت، حفاظت و افزایش چسبندگی و غیره ایفا می‌نماید. که در آستریها و رنگهای رویه مصارف بسیار دارد.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت نوشتن طرح‌های توجیهی مرتبط با صنعت رنگ سازی، پیگمنت، رنگ دانه و مستربچ با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی