طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی کنسرو لوبیا چیتی با قارچ(زمستان ۹۹)

هدف از اجرای این طرح احداث واحد تولید کنسرو لوبیا چیتی با قارچ با ظرفیت سالیانه ...تن در زمینی به مساحت ...مترمربع واقع در... با اشتغالزایی مستقیم ...نفر با شرح و تفصیلی که در ادامه آورده می‌شود می‌باشد. زندگی پر مشغله امروزی باعث شده تا انواع غذاهای آماده مثل کنسرو لوبیا چیتی در بین مردم بسیار محبوب و مطلوب باشد. البته نباید این مساله را نیز نادیده گرفت که طعم دلنشین این محصول نیز عامل دیگری در میزان بالای محبوبیت آن در جامعه است. کنسروسازی لوبیا در جهت حفظ محصول، مهار تغییرات شیمیایی، تغییرات آنزیمی و توسعه میکروبی صورت می‌پذیرد. فروش کنسرو لوبیا چیتی با قارچ با توجه به میزان بالای محبوبیت آن در بین افراد جامعه بسیار بالاست. البته مسلماً فاکتورهای فراوانی در این محبوبیت دخیل هستند. یکی از این فاکتورها آماده بودن این محصول برای استفاده بدون نیاز به هیچ‌گونه دستکاری اضافی می‌باشد. مضافاً اینکه امروزه کنسرو آماده صادرات خوبی دارد و سالانه مقدار زیادی ارز را وارد کشور می‌کند.
در وضعیت کنونی کشور و منطقۀ محل اجرای طرح که با معضل پایین بودن درآمد سرانه و هم چنین آمار بالای بیکاری در این استان روبرو هستیم نیاز به چنین و چند طرح تولیدی به چشم می‌خورد. تولید کنسروهای غذایی به عنوان یک محصول یا کالای مصرفی، با توجه به خودکفایی این صنعت در دولت، نیاز بازار داخلی به تولید این محصول و هم چنین با توجه به میزان عرضه تقاضا و صادرات و واردات محصول در کشور می‌تواند به رشد شکوفایی و اقتصادی کشور کمکی هرچند کوچک نماید. از طرفی وجود مواد اولیه در داخل استان، کمک به کاهش ضایعات و استفاده بهینه از محصولات کشاورزی استان، داشتن زنجیره صنایع تبدیلی و صنعت فرآوری، کمک به اشتغال غیر مستقیم در حوزه کشت و صنعت این محصولات و قابلیت انعطاف خط تولید از جمله دلایل انتخاب طرح بوده است.

بررسی اهمیت استراتژیک کالا در دنیای امروز:
امروزه صنایع غذایی در دنیا یکی از سودآورترین صنایع است. محصولات مورد مطالعه طرح حاضر، هر چند در کلیه خانوارها و اقشار مختلف جامعه بعنوان مادۀ غذائی مصرفی دارای کاربرد است، ولی از نگاه کلان نیز می‌توان گفت که این محصولات اهمیت استراتژیک خاصی در داخل کشور و بازارهای جهانی دارند و تنها نباید به آن بعنوان یک محصول مصرفی نگاه کرد. درواقع صنایع کنسرو یک صنعت استراتژیک در کشور به شمار میرود و بویژه اهمیت آن در جنگ تحمیلی کاملاً مشهود بود. این درحالی است که در کشور ما که روی گسل زلزله قرار دارد و حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و توفان در آن وجود دارد صنعت کنسرو به عنوان نخستین پاسخگوی نیاز غذایی مردم در زمان حوادث ناگوار طبیعی است. شما می‌توانید سرفصلهای کامل نمونه طرح توجیهی تولید کنسرو لوبیا چیتی با قارچ(در سس گوجه فرنگی) را در زیر دانلود کنید:

دانلود طرح توجیهی کنسرو لوبیا چیتی و قارچ(در قوطی‌های آسان بازشو)

برای سفارش تهیۀ این طرح توجیهی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی