طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی گلخانه صیفیجات 3000 متری

دوشنبه, ۲ آذر ۱۳۹۴، ۰۴:۴۹ ب.ظ

دانلود طرح توجیهی گلخانه صیفیجات 3000 متریدر این پست، نمونه طرح توجیهی فنی، مال و اقتصادی کامل و از پیش تهیه شده و قابل ارائه برای ایجاد گلخانه صیفی جات و سبزی جات، آمادۀ دریافت می‌باشد. در این طرح، تجهیزات و تأسیسات مورد نیاز گلخانه به همراه کلیۀ برآوردهای مالی به صورت کامل آورده شده است. هر یک از گیاهان برای داشتن رشد مطلوب نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور، دمای روزانه، دمای شبانه، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک و... دارند.
برای تولید و پرورش تجاری گیاهان با کیفیت بالا و در تمام طول سال، ایجاد شرایط محیطی مطلوب به همراه کنترل عوامل خسارت زا نظیر باد، طوفانهای ویرانگر، سرما، یخبندان و… از طریق ساختمانی بنام گلخانه هستیم که بعنوان محیط کنترل شده مطرح می‌گردد و با توجه به نیاز روز افزون بازار، چه از نظر تولید گل و گیاهان زینتی و چه از نظر تولید سبزیجات و صیفی جات خارج از فصل، این روش تولید امروزه به یکی از سود آورترین بخشهای کشاورزی تبدیل شده است که البته سرمایه گذاری اولیه فراوانی را نیز طلب می‌کند. وضعیت جغرافیایی و طبیعی ایران بگونه ای است که آسمان روشن و صاف و آفتاب گرم آن عامل مثبتی برای رشد و نمو برخی گیاهان در فصول مختلف سال است. این امر باعث می‌شود تا در آینده نه تنها از واردات بذر و قلمه گل و گیاه کاسته شود، بلکه سبب صادرات محصولات گلخانه‌ای نیز خواهد بود. طی سالهای اخیرشاهد روند روز افزون احداث واحدهای گلخانه‌ای در سراسر کشور هستیم. در واقع گلخانه به مثابه یک تکنولوژی جدید به شدت مورد پذیرش کشاورزان قرار گرفته است. از آنجایی که ایران از جمله کشورهایی است که در مناطق خشک و نیمه خشک جهان قرار دارد، همواره با معضل کمبود آب مواجه بوده است. بنابراین برای ادامه حیات، تأمین آب از نیازهای ضروری کشاورزی کشور ما بوده و برای سازگاری با محیط، استفاده بهینه از منابع آب و خاک امری اجتناب ناپذیر است.
اساساً در شرایط طبیعی عوامل اصلی رشد گیاه(آب و خاک) را تنها می‌توان از طریق آبیاری، وجین، کودپاشی و غیره تا حدودی مناسب رشد گیاه ساخت. اما کنترل و تنظیم دمای محیط و همچنین نور، از دست کشاورز خارج بوده و دخل و تصرف در آنها ممکن نیست. در صورتیکه در کشت گلخانه ای می‌توان این دو عامل را کاملاً کنترل و در جهت رشد مطلوب گیاه تنظیم نمود.
هدف:
1. افزایش تولید در واحد سطح
2. تولید بیش از یک محصول در سال
3. افزایش کیفیت محصول تولیدی(با کنترل دقیق و بهتر آفات و بیماری‌ها با روش‌های کنترل بیولوژیکی و کاهش مصرف سموم، منجر به افزایش کیفیت محصول و افزایش صادرات و حفظ محیط زیست می‌شود).
4. صرفه جویی در مصرف آب
5. استفاده از اراضی غیر قابل کشت با سیستم هیدروپونیک
6. عدم وابستگی به شرایط محیطی و امکان بازاریابی مناسب و تنظیم برنامه کشت مطابق با نیاز بازار
7. تداوم کار و تولید محصول در تمام فصل‌های سال با توجه به امکان کنترل عوامل محیطی و تنظیم شرایط مورد نیاز گیاه
8. ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای جوانان و کار آموختگان کشاورزی و استفاده از اوقات فراغت کشاورزان در فصل‌های پاییز و زمستان

برای سفارش خرید این طرح و یا نوشتن سایر طرح‌های توجیهی مشابه در گروه کشاورزی، با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی