طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

توسعۀ امکانات و زمین های ورزشی تأثیر بسزایی در رشد فرهنگ ورزش در جامعه دارد. با توجه به روند رو به تزاید جمعیت و توسعه مناطق شهری ایجاد فضاهای تفریحی و ورزشی بسیار بیشتری مورد نیاز است. ورزش به عنوان یک پدیده ی فراگیر که در تمامی جوامع وجود دارد، و می تواند زمینه های جدیدی جهت سرمایه گذاران داشته باشد. ورزش جنبه های اقتصادی بسیاری دارد. هر چند برخی از آنها شناخته و در جامعه مورد استفاده قرار می گیرد، لیکن بی شک جنبه های زیادی از آن نیز وجود دارد که می توان آنها اقدام به کارآفرینی نمود.
زمینه ورزش و تمامی ابعاد گستردهاش با رویکردهای مهندسی، پزشکی، تغذیه، روانشناسی، مدیریت، بازاریابی و... عرصهای مساعد برای توسعه کارآفرینی است. هر روزه نوآوریهای بیشماری در زمینه ورزشی صورت میگیرد که میبایست با توانایی کارآفرینان توسعه یابد. مهمترین ویژگیهایی که باعث گردیده است تا چمن مصنوعی بتواند به عنوان یک جایگزین جدی در برابر چمن طبیعی عرض اندام نماید عبارتند از:
- حذف و کاهش بسیاری از هزینه های مربوط به آماده سازی، کاشت و نگهداری زمین از جمله هزینه‌های بذر و کاشت، کود، آبیاری و سیستم آب‌رسانی، وجین و چمن زنی، سم و دفع آفات، ترمیم و اصلاح و تجدید کاشت. طبق بررسیهای آماری به عمل آمده هزینه های نگهداری چمن مصنوعی با احتساب دوره عمر مفید 10ساله در حدود 10% هزینه‌های چمن طبیعی می‌باشد. یکی دیگر از مزایای استفاده از چمن‌های مصنوعی، صرفه جویی اقتصادی است، زیرا چمن های طبیعی را حداقل یک بار در هر فصل باید با چمن‌های جدید جایگزین نمود که این کار مستلزم صرف هزینه و وقت می باشد. علاوه بر آن هزینه نگهداری آنها نیز مزید بر علت است. اما در مورد چمن های مصنوعی تنها یک بار نصب کافی است و بعد از نصب، سال ها بدون نیاز به نگهداری قابل استفاده هستند. برای سفارش نوشتن طرح‌های توجیهی تفریحی-ورزشی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی