طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح‌های توجیهی نیروگاه بادی با ظرفیتهای مختلف(سال ۹۹)

از منظر جهانی، انرژی‌های تجدیدپذیر در آینده‌ای نه چندان دور جایگزین سوخت‌های فسیلی می‌شوند و برای هر کشور امری حیاتی است که در این زمینه عقب نماند.
استفاده از سوخت‌های فسیلی برای نیروگاه‌‌ها علاوه بر تمام شدن سریع آن باعث آلودگی محیط زیست می‌گردد؛ به گونه‌ای که طبق برآوردهای انجام شده میزان آلودگی محیط به ازای هر مگاوات-ساعت تولید انرژی با سوخت گازوئیل ۲۱٫۳ کیلو گرم انواع اکسیدها، کربن و منواکسید کربن و ۶۵۷ کیلوگرم CO2 می‌باشد. در صورت استفاده از سوخت گاز این ارقام به‌ترتیب به ۶٫۷ کیلوگرم و ۴۴۷ کیلوگرم تقلیل می‌یابند. در این راستا، انرژی‌های نو از جمله انرژی باد به دلیل عدم آلودگی محیط زیست از اهمیت ویژه برخوردار است.
در سال‌های اخیر نیروگاه‌های بادی به‌طور حیرت انگیزی از نظر اقتصادی با سایر نیروگاه‌ها قابل رقابت شده‌اند که دلائل آن عمدتاً به شرح ذیل می‌باشد:

  •     پیشرفت فزایندۀ تکنولوژی ساخت توربین‌های بادی، موجب کاهش هزینه‌های فرآیند ساخت شده است.
  •     هزینه‌های طراحی توربین‌های بادی بدلیل استاندارد شدن آنها کاهش یافته است.
  •     هزینه‌های بهره‌برداری توربین‌های بادی بدلیل عدم نیاز به سوخت‌های فسیلی، استهلاک پائین و اتوماتیک بودن آنها، بسیار کم شده و قابل مقایسه با هزینه‌های بهره‌برداری نیروگاه‌های حرارتی نمی‌باشد.
  •     بدلیل دشواری دسترسی به توربین‌های بادی برای تعمیرات و سرویس دهی، امروزه سعی می‌شود اجزاء توربین بادی به‌صورت با کیفیت و مرغوب ساخته شود. این امر هزینه‌های تعمیرات و نگهداری را کاهش داده است.
  •     عدم آلودگی محیط زیست.
  •     امکان احداث در مناطق دوردست و صرفۀ اقتصادی در مقایسه با انواع دیگر نیروگاه‌ها؛ و امکان تأمین انرژی توربین‌های بادی بصورت هیبرید با مولدهای خورشیدی و دیزلی.
  •     فراوان و دائمی بودن انرژی.

ماهیت جغرافیایی استان بدلیل وجود دشت‌ها و ارتفاع کم از سطح دریا دارای مناطق محدودی از نظر میزان وزش باد مناسب می‌باشد. اما با توجه به امکان سنجی‌هایی که صورت گرفته در دو نقطه از استان امکان احداث نیروگاه های بادی با ارتفاع دکل های بالای 80متر وجود دارد و تولید انرژی آن مناسب می‌باشد. همچنین بدلیل وجود فرآیند و برنامه‌های تعهد شدۀ خرید تضمینی برق از سوی سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره وری برق(ساتبا)، تولیدکنندگان برق نگرانی‌ای بابت فروش محصول تولیدی خود به مدت 20سال نخواهند داشت. برای سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی نیروگاهی با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی