طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود فایل Word طرح توجیهی احداث نمایشگاه گل و گیاه

یک نمونه طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی برای ساخت نمایشگاه گل و گیاه آمادۀ دریافت می‌باشد. با توجه به وفور منابع آب و همچنین حاصلخیز بودن منطقه، طرح احداث نمایشگاه گل و گیاه در این منطقه اجرا خواهد شد. با توجه به شرایط آب و هوایی خاص منطقه، پوشش سقف و دیوارهای این نمایشگاه از نوع ورق‌های پلی کربنات خواهد بود. سرفصلهای این طرح توجیهی عبارت است از:
چکیده طرح، موقعیت طرح و پروژه، دسترسی به زیرساختها و مکانیابی، مشخصات فنی محصولات و یا خدمات ارائه شده در طرح، فرمولاسیون، مراحل و فرایند تولید، نیازها و ضروریات طرح، فضا و زیرساختهای مورد نیاز، تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز، قیمت خرید و میزان مصرف مواد اولیۀ مصرفی و قطعات واسطۀ مورد نیاز، مدیریت پرسنل و نیروی انسانی مورد نیاز، مالکیت و مجوزهای قانونی، مالکیت معنوی و امتیازها و مشوق‌های سرمایه‌گذاری، مجوزهای قانوی و فرایند صدور و دریافت مجوز، بررسی بازار و تحلیل آمار عرضه و تقاضا، معرفی بازار هدف، پیشرفت فیزیکی و برنامۀ زمان‌بندی اجرای طرح، برنامۀ مالی پروژه و برآورد هزینه‌ها و درآمدهای پروژه در 5سال اول پس از بهره‌برداری، تحلیل نقطه سر به سر، تحلیل هزینه فایدۀ واحد، روش انجام آنالیز حساسیت پروژه، برآورد نرخ تغییرات ارز در دوره اجرای پروژه، نیازهای سرمایه‌ای و روش تأمین منابع مالی و تضامین مورد نیاز، سرمایۀ ارزی و ریالی مورد نیاز، نحوۀ مشارکت سرمایه‌گذار، زمان بازگشت سرمایه، مشوق‌ها، ویژگی‌ها و مزایای اجرای طرح و... برای تهیه و تنظیم این طرح با مهندس‌تـألّـهی09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی