طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود فایل Word طرح پودر سوپر جاذب

جمعه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

دانلود فایل Word طرح پودر سوپر جاذب

طرح توجیهی کامل تولید پودر سوپر جاذب. پلیمرهای سوپر جاذب به منظور جذب آب و رطوبت مورد استفاده قرار می‌گیرند و قادرند 200 تا 500 برابر وزن خود یا 30 تا 60 برابر حجم خود رطوبت جذب کنند. این مواد فاقد هرگونه ترکیبات سمی برای انسان هستند. از این رو صنایع تولید انواع پوشک به ویژه پوشک بچه عمده‌ترین مصرف‌کننده آن به شمار می‌روند. با توجه به قابلیت نگهداری حجم زیاد آب، این ماده مصرف زیادی در بخش کشاورزی دارد. همچنین از این ماده در بسته‌بندی کالاها به منظور جذب رطوبت محیط و جلوگیری از فساد یا زنگ‌زدگی کالا استفاده می‌شود.

تقاضای بازار(مشتریان):
در ایران مصرف‌کنندگان اصلی سوپر جاذب‌های پلیمری، صنایع تولید پوشک و محصولات بهداشتی و همچنین بخش کشاورزی هستند. این محصول در داخل کشور تولید چندانی نداشته و نیاز بازار عمدتاً از طریق واردات تأمین می‌شود. بر اساس آمار گمرک، واردات پودر سوپر جاذب در سال ۱۳۹۷ حدود ۴۶ هزار تن با قیمت حدود ۱۸۵۲ دلار برای هر تن بوده است. عمده این واردات از کشورهای کره، ترکیه، آلمان و چین صورت گرفته است. با توجه به اینکه وزارت صمت مجوز تولید حدود ۴۰۰ هزار تن انواع پوشک و محصولات بهداشتی را صادر کرده است، می‌توان انتظار داشت در حدود ۲۸ هزار تن از این واردات در تولید پوشک و محصولات بهداشتی استفاده شود و الباقی عمدتاً به مصرف بخش کشاورزی برسد.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی