طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود نمونه طرحهای توجیهی احداث سردخانه

شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۵۸ ق.ظ

دانلود نمونه طرحهای توجیهی احداث سردخانه

با توجه به وجود محصولات کشاورزی فراوان و وجود فرآورده‌های غذایی، پروتئینی، گل و گیاه صنعتی امکان نگهداری جهت صادرات به داخل یا خارج کشور و با توجه به واردات برخی محصولات نیازمند نگهداری در شرایط خاص، احداث چند واحد سردخانه زیر صفر و بالای صفر درجه با ظرفیتهای مختلف جزء نیاز‌های ضروری به حساب می‌آید. سردخانه ها مکان ها یا اتاقک های ساکن یا سیاری برای نگهداری مواد غذایی هستند که مکانیزم آن ها مشابه یخچال می‌باشد و موجب برودت هوا می‌شوند. مکانیزم سردخانه، بطور کلی تشکیل شده است از موتور، کمپرسور، کندانسور، ذخیرۀ ازت، شیر انبساط، اوپراتور، دمنده(فن) و لوله‌های ارتباطی.
موتور: محرک کمپرسور سردخانه می باشد و انرژی آن را تأمین می کند که معمولاً برقی است.
کمپرسور: وظیفۀ متراکم نمودن گاز را دارد که به این ترتیب بیشترین فشار را در گاز ایجاد کرده که منجر به بالا رفتن حرارت گاز می شود.
کندانسور: وظیفۀ خنک نمودن گاز حاصل از کمپرسور را برعهده دارد.
ماده ای که در سیستم گردش می کند و هادی گرمای مواد داخل سردخانه به کندانسور و ایجاد خنکی در آن است؛ می‌تواند گاز ازت یا فرئون باشد. با وجود اینکه از گاز ازت در سیستم‌های قدیمی استفاده می‌شد امّا امروزه بیشتر از گاز فرئون استفاده می‌شود که دچار مشکلات مخرب زیست محیطی مخصوصاً سوراخ شدن لایۀ ازن می‌باشد. البته گاز موجود در سیستم خنک کاری این سردخانه گاز ازت است. که این گاز تا 20سال بخوبی از پس مسئولیت خود بر می‌آید. برای سفارش خرید و استعلام قیمت هزینۀ نوشتن طرحهای توجیهی سردخانه ای میتوانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی