طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود نمونه طرح توجیهی الیاف استیپل پلی استر

نمونه طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید الیاف پلی استر آماده دریافت می‌باشد. الیاف پلی‌استر، نوعی الیاف مصنوعی حاصل پلیمریزاسیون تراکمی دیمتیل ترفتالات(DMT) یا اسید ترفتالیک و اتیلن گلایل است. الیاف پلی استر با نامهای تجاری مختلفی همچون داکرون و تریلن و به روش  ذوب ریسی به بازار عرضه می‌شوند. تولید انبوه این الیاف از سال1945 آغاز شد و امروزه این لیف بیشترین سهم تولید را در بین الیاف به خود اختصاص داده است. هدف اصلی از سیستم ذوب ریسی و تولید الیاف مصنوعی، جایگزینی و یا بهبود خواص الیاف طبیعی می‌باشد. به دلیل قیمت بالای الیاف پنبه و مشکلات کشت آن و از طرفی تولید آسان و ارزان تر الیاف پلی استر، تولید این الیاف رشد چشم گیری داشته و به همین دلیل در سیستم الیاف استیپل، الیاف را مشابه با الیاف پنبه یا پشم به صورت منقطع و با طول محدود تولید می‌کنند تا بتوان آنها را جایگزین الیاف مذکور نمود. صنعت فرش یکی از مهمترین بخشهای نساجی کشور می‌باشد. در گذشته از الیاف اکریلیک برای تهیه نخ فرش استفاده می‌شد اما با توجه به قیمت تمام شده بالای آن و مشکلات و مسائل زیست محیطی تولید آن، الیاف پلی استر به عنوان یک رقیب جدی و رو به رشد به سرعت جایگزین الیاف اکریلیک شده و هم اکنون فرش‌های 100% پلی استری و مخلوط اکریلیک – پلی استر تولید می‌شود. یکی از پر مصرف ترین کفپوش‌ها،  موکت تافتینگ است. با توجه به دمای انتقال شیشه ای پایین پلی پروپیلن (Tg) در صورت تماس یک شی داغ جای آن روی موکت می‌ماند، هم چنین به دلیل مقاومت نوری پایین پلی پروپیلن و مقاومت نوری بالای الیاف پلی استر، این لیف جایگاه بسیار خوبی در صنعت موکت و کفپوش پیدا کرده است. یکی دیگر از مصارف الیاف پلی استر سالید در صنایع خواب و پر کردنی مانند بالش، لحاف و تشک می‌باشد. با توجه به برگشت پذیری خوب الیاف پلی استر و قیمت مناسب آن، الیاف پلی استر به عنوان ماده اولیۀ منسوجات نبافته به کار می‌رود. منسوجات نبافته در صنایعی همچون عایق‌های رطوبتی و صوتی، راه و ساختمان و سد سازی، مصارف کشاورزی، ژئوتکستایل، صنایع خودرو سازی، کیف و کفش، فیلتراسیون و صافی کاربرد دارد.

برای سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی صنایع مرتبط با تولید الیاف مصنوعی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۴/۱۱
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی