طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود نمونه طرح توجیهی بارانداز(خدمات حمل و نقل)

نمونه طرح توجیهی کامل احداث بارانداز آمادۀ دریافت می‌باشد. گسترش شهرهای بزرگ، شکل گیری تعداد قابل توجهی کلان شهر درداخل کشور اعم ازتهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و... نیاز به احداث مجتمع‌های ویژه فعالیتهای صنعتی را ضروری ساخته است تا علاوه بر تمرکز فعالیتها در یک محل خاص جهت خدمات رسانی بهتر، کنترل مسائل زیست محیطی و آلودگیهای مربوطه نیز آسانتر گردد.
از جمله عوامل موثر بر بازدهی و سودآوری سازمانهای تولیدکننده کم بودن هزینه‌های ثابت و جاری آنهاست و یکی از هزینه‌های اساسی در این زمینه به هزینه‌های حمل و نقل مربوط می‌شود. کشور ایران به علت دارا بودن پتانسیل‌های بالا در زمینۀ تولید، وجود منابع طبیعی فراوان و نیروی کار متخصص دارای مزایای زیادی در زمینۀ تولیدات صنعتی به خصوص صنایع فلزی و ماشین آلات سنگین است. همانطورکه از نام این طرح پیداست، درآمدزایی این طرح از محل ارائه خدمات حمل و نقل انواع کالا و بار می‌باشد.

شما می‌توانید برای سفارش تهیه و تنظیم و یا خرید طرح‌های توجیهی مرتبط، با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۳/۳۱
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی