طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود نمونه طرح توجیهی بازرگانی و واردات نهاده های دامی

نمونه طرح توجیهی کامل بازرگانی واردات، توزیع و فروش نهاده های دامی(خوراک دام و طیور) آمادۀ دریافت می‌باشد. کشاورزی یکی از مقوله‌‌های اقتدار و امنیت ملی هر کشوری است، زیرا تأمین امنیت غذایی که در گرو کشاورزی پایدار است، نیروی پیش‌برنده و تعالی‌بخش هر ملتی است. به‌طوری‌که قومی که شکم گرسنه داشته باشد، نمی‌تواند فرهنگ متعالی هم داشته باشد و امروزه اولویت اصلی قریب به اتفاق کشور­های دنیا در چشم‌انداز آینده‌شان، کشاورزی است و لازمۀ کشاورزی و دامپروری تأمین مناسب نهاده‌های دامی می‌باشد.
هدف از اجرای این طرح واردات نهاده‌های دامی با ظرفیت سالیانه ...تن انواع گندم، ذرت و جو دامی با اشتغالزایی مستقیم ...نفر با شرح و تفصیلی که در ادامه آورده می‌شود می‌باشد. نهاده‌های دامی یکی از اقلام اصلی خوراک دام و طیور به شمار می‌رود و ایران در زمینه تامین نهاده‌های دامی حدود ۹۰درصد به خارج از کشور وابسته است. نهاده‌های دامی نقش مهمی که دارند به دلیل اهمیت استراتژیکی که در فرآیند توسعه اقتصادی پایدار و اقتصاد مقاومتی، کاهش فقر و جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه به شهرها و بروز مشکلات فراوان اقتصادی و اجتماعی است. درحال حاضر تجار و بازرگانان خود اقدام به واردات این محصول می‌کنند تا کسری برای تامین نیاز بازار وجود نداشته باشد. برای تهیه و تنظیم طرحهای توجیهی واردات مواد غذایی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی