طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود نمونه طرح توجیهی خرید خط تولید کاغذ حرارتی(کاغذ حساس به حرارت)

نمونه طرح توجیهی کامل احداث واحد تولید کاغذ حرارتی(کاغذ حساس به حرارت) آمادۀ دریافت می‎باشد. کاغذهای حرارتی، کاغذهای رولی با کیفیت عالی می‌باشند و بطور خاص جهت تکنولوژیهای چاپ حرارتی تولید می‌شوند. نوع چاپ بر روی این کاغذها بسیار با کیفیت است. در حقیقت مواد تشکیل دهنده کاغذ طوری هستند که در مواجهه با حرارت ساطع شده از هد پرینتر فعل و انفعالات شیمیایی مخصوصی انجام می‌دهند که باعث چاپ بر روی آنها می‌شود و در حقیقت به نوعی سوخته می‌شوند.
در واقع این کاغذها زمانی که در معرض حرارت قرار می‌گیرند از خود واکنش نشان داده و تغییر رنگ می‌دهند. سطح این کاغذها با یک ترکیب شیمیایی شامل نوعی رنگ و اسید مخصوصی پوشانیده شده است که پس از مواجه با حرارت، رنگ و اسید موجود در سطح کاغذ باهم واکنش داده و اثری رنگی را بوجود می‌آورند که معمولا این رنگ سیاه می‌باشد.
ولی گاهی می‌توانند رنگ آبی یا قرمز نیز ایجاد کنند که این بستگی به ترکیبات اندوده شده برروی کاغذ حرارتی خواهد داشت. برای تهیۀ این طرح توجیهی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی