طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود نمونه طرح توجیهی کامل اکتشاف،استخراج و فرآوری مس

مس جزو فلزات اصلی شناخته می‌شود. فلزات اصلی آندسته از فلزاتی هستند که با حرارت دادن در مجاورت هوا اکسید می‌شوند. مس یکی از مفیدترین و پر مصرف‌ترین عناصر فلزی است. ضمنا جزو نادر فلزاتی است که می‌توان آنها را در طبیعت به شکل فلزی آن یافت. این فلز یکی از قدیمیترین فلزاتی می‌باشد که توسط بشر کشف گردیده و حتی گفته می‌شود که نخستین فلز اکتشاف شده توسط بشر بوده است چرا که درطبیعت به شکل خالص یافت می‌شود و به آسانی نیز شکل‌پذیر است. رنگ این فلز پرتغالی مایل به سرخ است که جاذبه خاصی بدان می‌دهد و به همین لحاظ از دیرباز مورد تقاضا بوده است.
مس اولین فلزی است که توسط بشر شناخته شد و آغاز آن به حدود ٦٠٠٠ سال قبل از میلاد مربوط می‌شود. با اینکه به عقیده بعضی از محققین قدمت آن با طلا برابر است ولی به دلیل فراوانی بیشتر و وجود قطعات بزرگ مس ناتیو(Native) در طبیعت بدیهی است که زودتر از طلا کشف و مورد استفاده قرار گرفته است. در آغاز، انسانها مس معدنی را به حالت سرد پرداخت کرده و مورد استفاده قرار می‌دادند. کشف این حقیقت که مس دارای خاصیتی است که به موجب آن درحالت مذاب به اشکال دلخواه در می‌آید انقلابی در ساختن ابزار به وجود آورد.
بررسی وضعیت مس در ایران و جهان:
دلائل عمده افزایش و رشد مصرف مس، وجود و اهمیت اقتصادی صنایع مصرف کنندۀ مواد اولیه می‌باشد و از طرفی تقاضای زیادی برای سرمایه‌گذاری و احداث تاسیسات زیربنایی مانند سیستمهای مخابرات و ارتباط و انتقال نیرو در کشور وجود دارد. روند رشد در این کشورها نیز با جابجائی و واگذاری بعضی از صنایع از کشورهای توسعه یافته به کشورهای در حال توسعه و همچنین با تاسیس صنایعی مانند تولید سیم و لوله‌های مسی بستگی مستقیم دارد. برای تهیه و تنظیم و سفارش ارائه طرح‌های توجیهی بهره‌برداری از معادن می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی