طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود نمونه طرح کسب و کار اسانس زیره(سال ۹۹)

شنبه, ۳۰ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

دانلود نمونه طرح کسب و کار اسانس زیره(سال ۹۹)

طرح توجیهی احداث کارخانه اسانس‌گیری زیره با ظرفیت تولید 10 تن اسانس در سال در زمینی به مساحت یک هکتار برنامه این طرح است. زیره سبز یکی از گیاهانی است که نیاز آبی کمی دارد و در نتیجه برای کشت در مناطق کم آب بسیار مساعد است. قیمت تقریباً مناسب زیره در بازارهای جهانی باعث افزایش انگیزه تولیدکنندگان برای کشت این محصول شده است. با این حال، عمده زیره صادر شده از ایران به صورت بذر بوده و حجم اندکی از آن به صورت اسانس یا عرقیات صادر می‌شود.

عرضه بازار(رقبا):
تولید جهانی زیره سبز 532 هزار تن و سطح زیر کشت آن 809 هزار هکتار است که ایران با تولید 9.5هزار تن، سهمی نزدیک به 2 درصد در بازار جهانی دارد. در صادرات نیز ایران با صادراتی نزدیک به 1 هزار تن سهمی در حدود 2 درصد در بازار جهانی دارد. با این حال، علیرغم تقاضای بالای بازار جهانی و بازار داخل، فعالیت چندانی در کشور برای فرآوری زیره و استخراج اسانس از آن انجام نشده است. از این رو ایجاد واحد فرآوری زیره در... که یکی از قطب‌های اصلی تولید زیره است، می‌تواند پاسخگوی این نیاز بازار باشد.

۹۹/۱۲/۳۰

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی