طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود گزارش توجیهی بازیافت تجهیزات الکترونیکی(سال ۹۹)

نمونه طرح توجیهی کامل استحصال فلزات با ارزش از بازیافت قطعات و بردهای الکترونیکی. احداث واحد بازیافت تجهیزات الکترونیکی با ظرفیت بازیافت 2500 تن انواع ضایعات الکترونیکی شامل گوشی‌های همراه، تلفن، لپتاپ، کامپیوتر شخصی، انواع LCD، باتری‌های مستهلک شده و غیره. رشد سریع تکنولوژی در صنعت الکترونیک از یک سو و روند مصرف‌گرایی از سوی دیگر ضایعات الکترونیکی را به یک معضل بزرگ زیست محیطی تبدیل کرده است. اگرچه این ضایعات به دلیل برخورداری از مواد سمی، آلودگی‌های جبران‌ناپذیری به دنبال دارند، در صورت بازیافت منبع مناسبی برای استحصال فلزات گرانبها به شمار می‌روند.

تقاضای بازار(مشتریان):
ضایعات الکترونیکی امروزه به منبع مهمی برای تهیه فلزات گرانبها به ویژه فلزات پر کاربرد در صنعت الکترونیک تبدیل شده‌اند. برای مثال از یک تن ضایعات گوشی‌های موبایل، حدود 150 تا 300 گرم طلا، حدود 100 کیلوگرم مس و سه کیلوگرم نقره به دست می‌آید. این در حالی است که در هر تن سنگ معدن طلا، بین 20 تا 30 گرم طلا یافت می‌شود. از هر تن سنگ معدن مس نیز حدود 5 تا 7 کیلوگرم مس قابل استحصال است. البته ضایعات الکترونیکی حاوی فلزات کمیاب و گرانبهای دیگری نظیر پلاتین و پالادیوم نیز هستند که ارزش اقتصادی بسیار بالایی دارند. بنابراین محصول اصلی این پروژه، فلزات حاصل از بازیافت تجهیزات الکترونیکی است که برای آنها همواره و به طور مستمر در بازار تقاضا وجود دارد.

۹۹/۱۲/۰۵
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی