طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دریافت طرح توجیهی پارچه فاستونی تترون و کرپ

چهارشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۰۳:۴۳ ق.ظ

دریافت طرح توجیهی پارچه فاستونی تترون و کرپ

نمونه طرح تفصیلی احداث کارخانه نساجی تولید انواع پارچه لباس(نخ و پولی استر) کرپ، فاستونی، تترون آمادۀ دریافت می‌باشد. فاستونی گونه‌ای پارچه پشمی ساده، و گاهی نخی است که بیشتر برای دوختن کت و شلوار، دامن و دیگر پوشاک مردانه و زنانه به کار می‌رود. کد آیسیک نخ فاستونی 17111332 - پارچه های سیستم پشمی و فاستونی 17111450 - پارچه فاستونی 17111454 می‌باشد. از آن‌جا که این پارچه نخستین بار در شهر بوستون آمریکا بافته شده است و به آن بوستونی می‌گفته‌اند. لفظ فاستونی روسی شدهٔ این نام است که به همراه پارچه مذکور از روسیه به ایران آمده است. نخستین کارخانه فاستونی‌بافی ایران«کارخانه وطن» نام دارد. مواد اولیه در تولید محصول انواع نخ فاستونی شامل پشم، مخلوط پشم و کرک و مخلوط پشم و پلی استر می‌باشد. با توجه به نیاز بازار عمده محصولات تولیدی با استفاده از مخلوط ۴۵درصد پشم و ۵۵ درصد پلی استر تولید می‌شود. امروزه برای تولید پارچه‌های فاستونی علاوه بر استفاده از نخ‌های رینگ کاربرد نخ‌های سایرو نیز معمول گردیده‌است. پارچه‌های تهیه شده از نخ‌های سایرو از نظر برگشت‌پذیری از چروک، زیر دست و ضریب اصطکاک(در جهت پود) بهتر از پارچه‌های رینگ هستند. پارچه‌های فاستونی تهیه شده از نخ رینگ، مقاومت سایشی، ضخامت و ضریب اصطکاک بیشتری(در جهت تار) نسبت به پارچه‌های سایرو دارد. سختی خمش هر دو نمونه یکسان است. نخ‌های متداول در بافندگی فاستونی با تاباندن، دو نخ یک لا با یکدیگر تولید می‌شود. در فناوری جدید ریسندگی نخ فاستونی عملیات تابندگی حذف و در نتیجه آن هزینه‌های تولیدنخ نیز کاهش یافته‌است.
در فرایند ریسندگی الیاف بلند برای تبدیل الیاف به نخ ریسیده شده سه روش وجود دارد که عبارت است از:
روش ریسندگی پشمی، روش ریسندگی نیمه فاستونی و روش ریسندگی فاستونی.
عمده مصارف پارچه های فاستونی، تولید انواع کت و شلوار، دامن و سایر البسه مردانه و زنانه می‌باشد.
انتخاب ماشین آلات بافندگی براساس وزن واحد در سطح پارچه مورد نظر صورت می‌پذیرد و پارچه‌ها به سه دسته پارچه‌های سبک، متوسط و سنگین تقسیم می‌شوند. قیمت تمام شده پارچه فاستونی تابع درصد پشم موجود در آن است بازارهدف اصلی در تولید پارچه فاستونی بازار داخلی می‌باشد.

برای سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی نساجی، با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی