طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دریافت نمونه طرح توجیهی سال 95 برای تولید پروفیل یو پی وی سی

تولید پروفیلهای U.P.V.C یکی از طرح‌های ملی تلقی می‌گردد. بحث استفاده از این صنعت در ایران، قبل از انقلاب نیز مطرح بوده است و گام‌های کوچکی نیز در این زمینه برداشته شده بود ولی متاسفانه به عنوان یک صنعت نو و مدرن به آن نگریسته نشده و فقط به صورت پراکنده در بعضی نقاط مورد استفاده قرار گرفته است.
این پروژه تحت لیسانس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین‌آلات و قالب‌های U.P.V.C در اروپا می‌باشد که می‌تواند پروفیل و ورقهای U.P.V.C را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روز اروپا به بازار ارائه نماید. UPVC ماده اولیه ساخت پروفیل در و پنجره‌های مدرن PVC می‌باشد که از مخفف کلمات Un plasticized Poly Vinyl Chloride تشکیل شده است. این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک‌های معدنی است. در فرآیند تولید UPVC با افزودن مواد مختلفی چون ضربه‌گیر(Impact Modifier)، مواد ضد احتراق(Heat Stabilizers)، پرکننده‌ها(Fillers)، کمک کننده‌ها(Processing Aids)، روان‌کننده‌های داخلی(Internal & External Lubricants)، و رنگهای صنعتی(Pigment) به دو ماده اصلی فوق، ترموپلاست UPVC بدست می‌آید که ترکیب جدیدی از ماده اولیه PVC بوده ولی به علت خواص فیزیکی متفاوت این ماده جدید، اصطلاحاً به آن یک ماده غیر پلاستیک اطلاق می‌شود.
قسمتی از ماشین آلات و دستگاه‌های مورد نیاز برای راه اندازی کارگاه تولید درب و پنجره‌های دو جداره یو پی وی سی عبارتند از:

 • دستگاه برش دو سر
 • دستگاه برش زوار با چهار تیغه
 • دستگاه کپی فرز
 • دستگاه فرز پروفیل
 • دستگاه جوش
 • دستگاه تمیزکن گوشه
 • دستگاه چاک زن مولیون
 • اره برش گالوانیزه

برخی از مواد اولیه مصرفی این طرح نیز شامل:

 • پروفیل فریم با زهوار
 • مولیون
 • سش پنجره
 • یراق تک حالته بلند
 • یراق تک حالته کوتاه
 • کانکتور مولیون
 • چسب و لوازم مصرفی پلاستیکی

می‌باشند.

برای تهیۀ و تنظیم این طرح توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

تولید پروفیلهای U.P.V.C یکی از طر ح های ملی تلقی می‌گردد. بحث استفاده از این صنعت در ایران، قبل از انقلاب نیز مطرح بوده است و گام‌های کوچکی نیز در این زمینه برداشته شده بود ولی متاسفانه به عنوان یک صنعت نو و مدرن به آن نگریسته نشده و فقط به صورت پراکنده در بعضی نقاط مورد استفاده قرار گرفته است.
این پروژه تحت لیسانس یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین‌آلات و قالب‌های U.P.V.C در اروپا می‌باشد که می‌تواند پروفیل و ورقهای U.P.V.C را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روز اروپا به بازار ارائه نماید. UPVC ماده اولیه ساخت پروفیل در و پنجره های مدرن PVC می‌باشد که از مخفف کلمات Un plasticized Poly Vinyl Chloride تشکیل شده است. این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک‌های معدنی است. در فرآیند تولید UPVC با افزودن مواد مختلفی چون ضربه‌گیر(Impact Modifier)، مواد ضد احتراق(Heat Stabilizers)، پرکننده‌ها(Fillers)، کمک کننده‌ها(Processing Aids)، روان‌کننده‌های داخلی(Internal & External Lubricants)، و رنگهای صنعتی(Pigment) به دو ماده اصلی فوق، ترموپلاست UPVC بدست م ی آید که ترکیب جدیدی از ماده اولیه PVC بوده ولی به علت خواص فیزیکی متفاوت این ماده جدید، اصطلاحاً به آن یک ماده غیر پلاستیک اطلاق می شود.
قسمتی از ماشین آلات و دستگاه‌های مورد نیاز برای راه اندازی کارگاه تولید درب و پنجره های دو جداره یو پی وی سی عبارتند از:
دستگاه برش دو سر
دستگاه برش زوار با چهار تیغه
دستگاه کپی فرز
دستگاه فرز پروفیل
دستگاه جوش
دستگاه تمیزکن گوشه
دستگاه چاک زن مولیون
اره برش گالوانیزه
برخی از مواد اولیه مصرفی این طرح نیز شامل:
پروفیل فریم با زهوار
مولیون
سش پنجره
یراق تک حالته بلند
یراق تک حالته کوتاه
کانکتور مولیون
چسب و لوازم مصرفی پلاستیکی
می‌باشند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی