طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دریافت نمونه طرح‌های توجیهی تولید انواع کمپرسور

پنجشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۵۱ ق.ظ

دریافت نمونه طرح‌های توجیهی تولید انواع کمپرسور

نمونه طرح توجیهی کامل برای تولید انواع کمپرسور هوا، کمپرسور برودتی و... آمادۀ دریافت می‌باشد. برای سفارش خرید این طرح و یا تهیه و تنظیم سایر طرح‌های توجیهی مشابه در گروه برق و الکترونیک، فلزی و خودرو سازی، با 09354300400 تماس بگیرید.

معرفی محصول
محصول مورد مطالعه طرح حاضر، کمپرسور هوا می‌باشد. کمپرسور هوا وسیلهای است که در اکثر صنایع مانند رنگ کاری، ابزار آلات پنوماتیکی که با هوای فشرده و با فشار بالا و کم کار میکنند و سایر موارد استفاده میشود. در صنعت افزایش فشار هوا از طریق کاهش حجم و یا به روش ازدیاد انرژی جنبشی و سپس تبدیل آن به فشار از طریق دیفیوزر امکان پذیر است. کمپرسور هوا دارای انواع مختلفی می‌باشد. همانطور که بررسی شد کمپرسور دارای انواع مختلفی است که در اینجا نوع رفت و برگشتی آن مد نظر است که قطعات اصلی آن قطعات موتور می باشد که باید تحت فشار و گرما ریخته‌گری و دایکاست شوند. کمپرسور پیستونی دارای توانهای مختلفی از یک چهارم تا ٣٠ اسب بخار میباشد که طرح حاضر شامل همه موارد فوق می‌شود.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی