طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی احداث اسکله تخلیه و بارگیری فراورده های نفتی(اسکله دلفینی)

اسکله‌ها سازه‌هایی هستند که جهت ارتباط خشکی و دریا، پهلوگیری و مهاربندی کشتی‌ها و تخلیه و بارگیری آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در اسکله ها از سازه های مختلفی نظیر پل دسترسی، پلات فرم و دلفین‌ها استفاده می‌شود که در این میان دلفین‌ها با توجه به نقش ضربه‌گیری و مهار کشتی‌ها از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند و نیازمند طراحی ویژه‌ای می‌باشند. دلفین‌ها معمولاً برای اسکله‌های شمع و عرشه و برای کشتی‌های بزرگ استفاده می‌شوند. البته لازم به ذکر است که با توجه به نوع کاربری اسکله، در برخی اسکله‌ها پلت فرم، نقش دلفین‌ها را بازی کرده و نیازی به اجرای دلفین‌ها نمی‌باشد. دلفین‌ها مجموعه‌ای از چند شمع می‌باشند که معمولاً به صورت مایل اجرا می‎شوند و برای بارهای جانبی ضربه کشتی و یا مهار آن و یا هر دو طراحی می‌شوند که بر این اساس، دلفین‌ها به سه گروه تقسیم می‌شوند.
1- دلفین مهاربند: این دلفین‌ها نقش مهار کشتی‌ها در برابر نیروی باد و جریان آب در داخل بندر را بر عهده دارند. بر روی این سازه‌ها، تجهیزات خاص مهاربندی(بولارد) نصب می‌گردد.
2- دلفین‌های ضربه‌گیر: این سازه‎ها، ضربۀ ناشی از پهلوگیری کشتی را جذب می‌نمایند. جهت ممانعت از صدمۀ وارده به کشتی و دلفین‌ها، از مستهلک کنندۀ انرژی که بر روی این سازه‌ها نصب می‌گردد استفاده می‌شود که به فندر موسوم هستند.
3- دلفین‌های مهاربند و ضربه‎‌گیر، این سازه‌ها نقش دوگانۀ مهاربندی و پهلوگیری شناور را ایفا می‎نمایند.

برای تهیه و تنظیم طرحهای توجیهی مرتبط با ساخت اسکله و بندر میتوانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی