طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی اخذ وام جهت توسعۀ گاوداری و دامداری(پرواری گوشتی-شیری)

توسعه شهرهای بزرگ و مهاجرت روستائیان به شهرهای باعث رشد بی رویه شهرها و اتصال روستاهای حاشیه به شهرها گردیده و افزایش جمعیت شهری باعث ایجاد اثرات سوئی همچون تراکم بیش از حد جمعیت، آلودگی منابع سطحی و زیر زمینی، رشد فزاینده آلودگیهای صوتی و سایر معضلات زیست محیطی گردیده و این امر موجب واقع شدن آلودگیهای صوتی و سایر معضلات زیست محیطی گردیده و این امر موجب واقع شدن واحدهای ناسازگار نظیر کارخانجات و صنایع، دامداریها و مرغداریهای در محدوده شهری و بافت مسکونی و ایجاد مشکلات زیست محیطی برای شهروندان شده است. لذا ضرورت انتقال این واحدها شدیداً احساس می‌شود.
از طرفی افزایش تقاضا جهت مواد غذائی، افزایش راندمان تولید، خیل فراوان جوانان جویای کار و فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف کشاورزی و ایجاد اشتغال، ضمن رفع مسئله زیست محیطی در اولویتهای برنامه مدیران شهرستان قرار گرفته و نتیجتاً لزوم احداث شهرک دامپروری در شهرستان شدیداً احساس می‌گردد.
با توجه به این مهم احداث شهرکهای دامپروری می‌تواند باعث کنترل قسمت عمده ای از بیماریهای واگیر دامی و بیماریهای مشترک بین انسان و دام گردد و باتجمیع واحدها تا حد قابل ملاحظه ای در هزینه‌های احداث واحدهای دامپروری از جمله هزینه انتقال برق و آب و صرفه جوئی می‌شود. همچنین بعلت ملی بودن زمینهای واگذاری و اخذ هزینه‌های آماده سازی، متقاضیان می‌توانند در این پروژه به راحتی مشارکت نمایند. امیدواریم طرح با استقبال مردم و پشتیبانی مسئولین محترم شهرستان بتواند سهم بسزائی در شکوفائی صنعت دامپروری شهرستان و رفع مشکلات زیست محیطی و ایجاد اشتغال داشته باشد. برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی مرتبط با پرواربندی و دامداری‌های صنعتی و سنتی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی