طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی بازسازی و تجهیز خانه تکواندو

چهارشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی بازسازی و تجهیز خانه تکواندو

نمونه گزارش تکمیل شده برای ارائه به سازمان ورزش و جوانان جهت تکمیل و راه اندازی خانۀ تکواندو آمادۀ دریافت می‌باشد. به دلیل نقش و اهمیت تربیت بدنی و ورزش در جوامع و تاثیر روز افزون آن در بهبود و ارتقای سطح سلامتی و نشاط عمومی و کسب موفقیت های بین المللی جنبش ها، سازمان ها و نهاد های مختلفی به وجود آمده است که موجب شکل گیری صنعت ورزش شده است.
در این صنعت انواع سازمان های عمومی و خصوصی به فعالیت مشغول اند که برخی ماهیت ورزشی دارند و برخی دیگر از بیرون حوزه ورزش وارد آن شده اند؛ مانند سازمان های خصوصی، سازمان های خصوصی غیر انتفاعی، سازمان های عمومی رسمی، سازمان های نیمه عمومی و سازمان های عمومی داوطلب. بنگاه ها و موسسات تجاری، صنعتی و گردشگری در بازار کالا و خدمات خود ارتباطات وسیعی با رویداد های ورزشی برقرار کرده اند و از این حیث ورزش جایگاه خاصی در بازار اقتصاد جهانی پیدا کرده است. یکی از موارد ضروری در هر رشته ورزشی خصوصا تکواندو تشک ورزشی و یا همان کفپوش سالن ورشی می باشد. مناسب ترین و ایمن ترین کفپوش برای سالن های ورزشی تاتامی می باشد.
محوطه آموزش، تمرین و مبارزات ورزش تکواندو باید فضایی مربعی شکل با ابعاد هشت در هشت متر باشد. این فضای مربعی شکل خود داخل یک فضای 12×12 متر قرار گرفته است که سطح آن از تاتامی پوشیده شده است. فضای ورزشی تکواندو باید کاملا هموار و عاری از هرگونه خطری برای ورزشکار باشد. برای سفارش تهیۀ طرح‌های توجیهی تفریحی-ورزشی با ما تماس بگیرید.

۹۹/۰۷/۲۳
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی