طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی بازیافت لاستیک به روش سرد(Ambient)-تولید پودر لاستیک

یک نمونه طرح توجیهی کامل برای تولید پودر لاستیک با مش 200 به بالا به روش سرد(Ambient) از تایرهای فرسوده و لاستیک‌های کهنه آمادۀ دریافت می‌باشد. استعلام قیمت ماشین آلات مورد نیاز این طرح از دو منبع ایرانی و چینی دریافت شده است. در کل، از بررسی طرح بازیافت پودر لاستیک در کشور دو نتیجه گیری کلان به شرح زیر قابل استخراج می‌باشد:
1- نتیجه گیری اول: دیدگاه ملی: طرح مورد بررسی یک طرح بازیافتی است که در آن لاستیک‌های فرسوده خودرو بازیافت گردیده و پودر لاستیک، نخ و سیم فولادی که محصولات مورد نیاز بازارهای داخل و جهانی می‌باشند تولید می‌گردند. این موضوع از دو دیدگاه قابل تامل می‌باشد.
دیدگاه اول: ایجاد ارزش افزوده برای اقتصاد ملی از طریق بازیافت ضایعات دورریز
متوسط قیمت فروش داخل هر کیلو پودر مرغوب .... تا ....ریال و قیمت جهانی هر تن آن ...تا ....دلار است. با نگاهی بر میزان تولید لاستیک فرسوده در کشور می‌توان گفت که در حال حاضر تعداد حدود ...میلیون خودرو در کشور در حال تردد بوده و...
دیدگاه دوم: جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی
لاستیک خودرو در فهرست مواد نفتی قرار دارد و در محیط زیست تقریباً تجزیه ناپذیر است. از اینرو کاملاً واضح است که رها کردن این مقدار لاستیک فرسوده در طبیعت، چه ضررهای جبران ناپذیری را برای آن بوجود می‌آورد.
2- نتیجه گیری دوم: توجیه پذیر بودن اجرای...

شما می‌توانید برای سفارش نوشتن طرح‌های توجیهی بازیافت لاستیک با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی