طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی بررسی هزینه راه اندازی پایانه باربری(بار انداز)

گسترش شهرهای بزرگ، شکل گیری تعداد قابل توجهی کلان شهر درداخل کشور اعم ازتهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و.... نیاز به احداث مجتمع‌های ویژه فعالیت های صنعتی را ضروری ساخته است تا علاوه بر تمرکز فعالیتها در یک محل خاص جهت خدمات‌رسانی بهتر، کنترل مسائل زیست محیطی و آلودگی های مربوطه نیز آسان‌تر گردد.
از جمله عوامل موثر بر بازدهی و سودآوری سازمان‌های تولید کننده کم بودن هزینه‌های ثابت و جاری آنهاست و یکی از هزینه‌های اساسی در این زمینه به هزینه‌های حمل و نقل مربوط می‌شود.
کشور ایران به علت دارا بودن پتانسیل‌های بالا در زمینۀ تولید، وجود منابع طبیعی فراوان و نیروی کار متخصص دارای مزایای زیادی در زمینۀ تولیدات صنعتی به خصوص صنایع فلزی و ماشین آلات سنگین است.
میزان کالایی که بین کشورهای جنوب و شمال ایران مبادله می شود بیش از 20 میلیون تن است. کشورهای روسیه و حوزه CIS و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، هندوستان و پاکستان مبادلات گسترده‌ای با هم دارند که از مسیرهای غیر از ایران مبادلات بین آنها انجام می‌گیرد. بعضا برخی مبادلات به دلیل ضعف سیستم حمل ونقل ریلی و گرانی حمل از طریق جاده بین این کشورها انجام نمی‌گیرد. چنانچه شرایط مطلوب باشد و شبکه ریلی ایران مجهز و پر سرعت باشد، حجم مبادلات بین این کشورها افزایش قابل توجهی خواهد یافت. شما می‌توانید برای تهیه و تنظیم و ارائه طرح‌های توجیهی بارانداز و پایانه‌های باربری و حمل و نقل کالا، با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی